Jiří Procházka promluvil o třídenní izolaci ve tmě

Jiří Procházka

Jiří Procházka promluvil o třídenní izolaci ve tmě

Jiří Procházka má za sebou zápas, který zaznamenal celý MMA svět. V hlavním zápase proběhnuvšího turnaje UFC Vegas 25 totiž ve druhém kole tvrdým loktem z otočky ukončil bývalého titulového vyzyvatele Dominicka Reyese, díky čemuž získal druhou UFC výhru v řadě a navíc hned 2 bonusy za výkon a zápas večera. Je tedy jasné, že několik dní byl o Jiřího doma i ve světě obrovský zájem, s čímž byla spojená celá řada mediálních povinností. I kvůli tomu se Jiří rozhodl, že se znovu na několik dní zavře do tmy, aby všechny zážitky vstřebal a připravil se na svou další cestu.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/30/byvaly-sampion-ufc-nabidl-pohled-na-titulovy-duel-adesanya-vs-vettori/

“Trvalo to tři dny a měl jsem asistenta, který mi přinášel jídlo. Byla to moje druhá zkušenost s pobytem ve tmě. Poprvé jsem byl ve tmě na pět dnů. Nyní jsem byl v maringotce. Kamarád, který pobyt ve tmě pořádá, mi napsal, že mu odpadl člověk, který měl přijet na tři dny. Tak mi napsal, že je volno, pokud chci nastoupit, že mohu přijet… Potřeboval jsem si ujasnit všechny ty dílčí věci, kde se nyní nacházím, kam jdu. Bylo třeba zpracovat a utřídit si události posledních dnů… Vyšel jsem takový, jak to po pobytu ve tmě bývá. Všechno je nové, vše je krásné, zářivé, barvy, zvuky, vůně… Je to nádhera, zase radost být na světě. Dá se to popsat jako takové znovuzrození do světla,” prozradil Jiří Procházka pro server Život v Česku.

Finální stanovisko zatím nebyl zveřejněno, ale tým Jiřího Procházky, v jehož čele stojí trenér a manažer Martin Karaivanov, už prý s UFC vyjednal další cestu. Z dostupných informací je známo, že se jednalo o tom, že by byl Jiří oficiální náhradník pro titulový souboj Jan Blachowicz vs Glover Teixeira, který je na programu na září. Uvidíme tedy, zda se v blízké době dozvíme nějaké další informace. Hodně se totiž také mluvilo o možném souboji s Rakicem, ze kterého by pak vzešel jasný titulový vyzyvatel.

Zdroj: Život v Česku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *