Jiří Procházka přeci jen přerušil rádiový klid a nabídl v přípravě vyjádření

Procházka

Původně se v souvislosti se soubojem Procházka vs Pereira mluvilo o polovině prosince a turnaji UFC 296, ale nakonec to dopadlo jinak. Vedení totiž poslalo nabídku na turnaj UFC 295 v New Yorku a tým v podstatě neváhal. Sice se příprava zkrátila o měsíc, ale zase se objevila možnost startovat na epické akci po boku nejlepšího bojovníka všech dob Jona Jonese, který se v hlavním zápase utká s Miocicem. BJP tým sice vyhlásil rádiový klid, ale i přesto jsme se dozvěděli, co to pro Jiřího znamená a jak případně plánuje pojmout oslavu a znovu-získání titulu.


 

Co mají organizace UFC, KSW a OKTAGON společné a ostatní o tom mohou jen snít?

„Je to pro mě velká hodnota. Má to pro mě opravdu velkou vnitřní hodnotu skrze to, že UFC samo nám nabídlo tento zápas. Jakožto jedni z prvních jsme dostali šanci se postarat o hlavní před-zápas. Rozhodně to beru jako poctu,“ rozpovídal se Jiří Procházka pro našeho zahraničního zpravodaje Marcela, který skrze to, jak Jiřího jméno šířil ve světě a konfrontoval s nám známé tváře, dostal asi jako jediný možnost nahlédnout do zákulisí a Jiřího trochu vyzpovídat.

A jak bude vypadat případná oslava po výhře, ve kterou všichni věříme? „S pokorou! Opravdu věřím a když zvítězím, a já věřím, že zvítězím, tak si to chci trochu více užít než posledně. Bral jsem to jako samozřejmost a samozřejmost to úplně nebyla. Věřím, že titul dovezu. Nechci se zatím bavit o oslavách, ale samozřejmě vždycky náležitá oslava musí být. Pojďme teď však udělat pořádnou práci a v té kleci pak odvést tu nejlepší práci, ať ten titul stojí za to. Jdeme pro to! Vítězství!“

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Mixx Sports Media (@mixxsportsmedia)

  

Jones Jiřího bedlivě sleduje a rád by si s ním znovu zatrénoval

„Jiří, jsi opravdu úžasný. Od Henryho Cejuda jsem o tobě slyšel jen samé dobré věci. Moc se těším na šanci si s tebou zatrénovat a setkat se s tebou,“ pochválil Jon Jones v rozhovoru s naším americkým zpravodajem Marcelem. Jon a Jiří se měli znovu potkat na začátku minulého roku, kdy BJP trénoval právě u Cejuda, ale nakonec na setkání nedošlo. Doufejme však, že to vyjde do budoucna, protože by se od sebe oba borci mohli dost naučit.

„Je to sakra nepředvídatelný a neortodoxní borec. Opravdu hodně nevyzpytatelný. Moc se mi líbí jeho postoj. Má skvělé údery. Moc rád bych se s tebou poměřil a něco se od tebe naučil,“ pokračoval Jones, což se skvěle poslouchá. Většina bojovníků totiž jistě touží po tréninku s Jonesem, zatímco Jon by si rád zopakoval trénink s Jiřím. Oba borci už se totiž v minulosti potkali, ale je to už hodně dávno, takže se oba od té doby neuvěřitelně posunuli. Jiří tehdy například líčil, že je Jones o dost silnější, než na první pohled vypadá.

A jak Jones vidí blížící se bitvu Hill vs Procházka? „Jamahal Hill? Noo, to bude sakra hezký zápas. Opravdu nevím, kdo vyhraje, takže řeknu jen to, ať vyhraje ten nejlepší.“ 


1 komentář na “Jiří Procházka přeci jen přerušil rádiový klid a nabídl v přípravě vyjádření”

  1. Pingback: Matouš Kohout promluvil o změně váhy i tréninku s Jiřím Procházkou | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *