Jiří Procházka potvrdil, že ho Chimaev skutečně zranil, ALE…

Jiří Procházka Khamzat Chimaev
Už tuto sobotu nás čeká turnaj UFC 273, který nabídne dvě titulové bitvy a návrat hladového Vlka Khamzata Chimaeva, kterému se jako velké hvězdě s obrovským potenciálem samozřejmě věnuje i hodně pozornosti. Do svého podcastu si Vlka nedávno pozval i Henry Cejudo, který s Khamzatem řešil plány ohledně tří titulových opasků. Vlk by se totiž prý nebál ani do polo-těžké váhy, kde nevidí moc konkurenci. S Jiřím Procházkou prý v minulosti trénoval, což mu evidentně dodalo sebevědomí. Právě o tréninku Procházka vs Chimaev se tradují různé informace, které přímo Denisa uvedl na pravou míru.
Karlos Vémola vysvětluje, jak se nevyhýbá Peštovi

“Je mi to jedno. Klidně půjdu do polo-těžké do 93 kil. Kdo tam teď bude bojovat? Glover Teixeira a Jiří Procházka? Procházka byl u nás v gymu. Zná mě a dobře ví, co dokážu. Však se ho zeptejte, jaké byly tréninky s Chimaevem. Poví vám a nebo možná ne. Nevím, ale je jasné, že s těmito borci dokážu držet krok a mohu se s nimi měřit,” nechal se slyšet Khamzat Chimaev.

Právě v souvislosti se společným tréninkem se mluvilo o tom, že Chimaev Jirku zranil, což nyní BJP částečně potvrdil pro server Calfkicker. “Chimaeva se během rozhovoru před soubojem s Hermanssonem ptali na trénink s tebou, když si jel za Gustafssonem. Říkal, že ti skoro zlomil žebro, takže by si na základě této zkušenosti klidně troufl na polo-těžkou váhu a stal se tam králem,” oslovil zmíněný server Jiřího, který neměl problém reagovat.
 

“Je to pravda, ale žebro nebylo zlomené úplně, spíše nalomené. Během sparringu jsem to navíc vůbec necítil. Však je to úplně jedno. Já dobře vím, jak ten sparring probíhal a díky tomu jsem klidný… Byl to dobrý sparring, ale měl jsem ho v rukách já… Chimaev je dobrý, o tom žádný, ale lepší sparring jsem měl rozhodně s Gustafssonem.”

“Bylo to dobré. Je to skvělý borec. Má hodně dobrý wrestling a také cardio, ale není na tom zase nic až tak speciálního. Je však dobrý,” líčil Jiří Procházka na konci roku 2020 v rozhovoru s Jamesem Lynchem.

To, jak dobře na tom Khamzat je, se dozvíme už tuto sobotu, respektive v neděli nad ránem, kdy se v rámci turnaje UFC 273 utká s Gilbertem Burnsem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *