Jiří Procházka popisuje známé tváře světa bojových sportů

Jiří Procházka

Hosty jubilejního stého dílu podcastu Breakdown byli nejznámější MMA fanoušek Pavel Trbušek, historicky první OKTAGON šampion Michal Martínek a také první český UFC šampion Jiří Procházka. Právě poslednímu jmenovanému jsme dali několik známých jmen MMA světa a požádali jsme ho, aby je krátce, ideálně jednou větou vystihl. Jak BJP reagoval na jména, jako je Cejudo, Hill, Chimaev, Vémola nebo Hasbulla?

Zbaběle dolů? Fanoušci se pozastavují nad slovy Karlose Vémoly

Henry Cejudo

Bojový expert.

Glover Teixeira

Wow, válečník.

Jamahal Hill

Můj cíl.

Jon Jones

Šampion těžké váhy.

Magomed Ankalaev

Celkem pohyblivý na nohách. Umí hezky hrát s přední rukou. Pěkný styl, ale nevýrazný. 

Khamzat Chimaev

Můj bucket list.

(Jiří totiž během natáčení zmiňoval, že má seznam borců, se kterými by se rád v budoucnu utkal. Na vrcholu seznamu je prý nyní Jamahal Hill, ale objevují se na něm i další jména, která BJP nechtěl přibližovat. Evidentně je však mezi nimi i Vlk)

Muhammed Lawal

Velký bod v mém životě. První i druhý zápas.

Karlos Vémola

Tvrdost a síla.

Patrik Kincl

Vychytralost a technika.

Hasbulla

Postavička v MMA světě, která poutá pozornost. 
  

V návaznosti na to, že nás tento víkend čeká souboj Anthony Smith vs Johnny Walker, jsme se Jiřího rovnou zeptali, jak vlastně duel vnímá. „Tenhle zápas se mi líbí. Smith je techničtější. Walker je takový víc surový. Uvidíme, která strana zvítězí. V tomto souboji bych to spíš víc dával Walkerovi, ale nevím.“

Právě blížící se souboj by mohl být pro další vývoj divize hodně důležitý. Pokud by totiž Smith vyhrál nějakým hodně působivým způsobem, například KO v prvním kole, tak by teoreticky mohl volat po titulové šanci. Na tu si samozřejmě brousí zuby Jiří, ale je evidentní, že šampion Hill začíná být nedočkavý. V divizi však kromě BJP není nikdo, kdo by si titulovou šanci zasloužil. Uvidíme tedy, jak to bude po souboji Smith vs Walker, který nás čeká už tuto sobotu. Hlavní karta navíc začíná už v 9 hodin večer, takže je možné sledovat v hodně příjemný čas.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *