Jiří Procházka nabídl krátký názor na Rakice

Rakic Procházka

Jiří Procházka nabídl krátký názor na Rakice

Poté, co Jiří Procházka doslova zdemoloval bývalého titulového vyzyvatele Reyese, poskočil na druhé místo polo-těžké váhy, čímž se přiblížil vysněné titulové šanci, ale zároveň odsunul Aleksandara Rakice na třetí místo. Právě o souboji s Rakicem se minulý rok spekulovalo, ale Aleksandar ho odmítl s tím, že si je pro titul a hledí jen před sebe. Nyní se však ozval s tím, že souboj s Procházkou dává smysl a že by na něj mělo dojít, protože by se skrze něj mohl vybrat další titulový vyzyvatel, což je však pozice, kterou už má Denisa v podstatě slíbenou. Jak Jiří Rakice vlastně vnímá a jaký má názor na případný vzájemný zápas?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/09/zahada-jmenem-javid-basharat-byla-vyresena/

“Neznám ho osobně. Nikdy jsem s ním netrénoval ani nemluvil, ale přijde mi jako velký dříč. Je to určitě dobrý bojovník. To je všechno. Co se týče zápasu s ním, já jsem ho minulý rok chtěl, ale on odmítl s tím, že je jeho cílem titul a něco v tomhle smyslu. Nechal jsem to tedy být a řekl jsem si o jiného soupeře, kterým byl nakonec Dominick Reyes. Po tomto zápase mi vedení UFC nabídlo titulový zápas,” rozpovídal se Jiří Procházka v rozhovoru s Nikolou Radinem, který prý Rakice dobře zná a moc si jeho kvalit cení.

Jiří Procházka se prý souboji s Rakicem nebrání, ale je samozřejmě jasné, že pokud má na výběr mezi titulovou šancí/pozicí náhradníka a soubojem s Rakicem, tak dá přednost titulové šanci, protože tak by to udělal asi každý bojovník, včetně Rakice, který o titulové bitvě mluví hodně dlouho a intenzivně, Nemám proti Aleksandarovi nic osobního, ale je logické, že chci titulový zápas.”

Pokud tedy vše půjde dobře a Jiří se skutečně stane oficiálním náhradníkem pro titulový souboj Blachowicz vs Teixeira a posléze případně dalším titulovým vyzyvatelem, tak to pro Rakice znamená, že si bude muset najít nějakého jiného soupeře. Navíc bude muset pátrat v žebříčku pod sebou, protože před ním je právě jen Denisa, Glover a Janek.

5 komentářů na “Jiří Procházka nabídl krátký názor na Rakice”

  1. Pingback: Bomby Ryšavý o aktuální formě, Bartlovi i odvetě s Paradeiserem | Shortie

  2. Pingback: Leon Edwards předpovídá, jak si poradí s Diazem | MMA Shorties

  3. Pingback: Obr Martin Buday vrací úder Vémolovi | MMA Shorties

  4. Pingback: Dana White mluví o titulové bitvě pro Diaze | MMA Shorties

  5. Pingback: Leo Brichta promluvil o možném zahraničním angažmá | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *