Ještě lepší?! Robo Pukač dostane skvělou náhradu?

Robo Pukač OKTAGON Prime
Organizace OKTAGON MMA včera během dne informovala, že se Valencia bohužel zranil, takže do souboje s Pukačem, který se měl odehrát na blížícím se turnaji OKTAGON Prime 5, nenastoupí, ale že se hledá náhrada. Tu se evidentně podařilo najít opravdu velice rychle. Ondřej Novotný totiž ve svém vysílání naznačil, na jaký souboj se můžeme těšit.
Cože?! OKTAGON oznámil skvělý zápas, který byste nečekali

“Zraněný Cristian Valencia se bohužel na turnaji OKTAGON Prime 5 nepředstaví a pro Roba Pukače hledáme náhradu,” informovala organizace OKTAGON MMA na svém FB profilu.

Ondřej Novotný pak ve svém vysílání informaci potvrdil a navázal, že už se našla náhrada. Nechtěl sice přímo zmiňovat, protože prý zveřejnění informace nechá na týmu, ale přeci jen prozradil, že jde o bojovníka, který je na domácí scéně hodně oblíbený. V komentářích se hned objevily další dotazy, ale i zajímavý tip. Jeden z komentujících totiž nadhodil zápas Pukač vs Jungwirth, který je už prý domluvený. I my máme signály, že by nás měl čekat tento zápas, který slibuje hodně zajímavou podívanou.

Jungwirth má sice aktuálně na svém kontě 3 prohry v řadě, ale souboje s Holotou, Kerteszem a hlavně Brožem rozhodně stály za to. Christian je zkrátka ten typ bojovníka, který za jakékoliv situace nabídne zajímavou podívanou. Však i v posledním zápase s Kalašnikem vzdoroval škrcení nezvykle dlouho.

Pukač má aktuálně na svém kontě 2 prohry v řadě, protože nestačil na Kertesze, který se chytře pokoušel brát zápas na zem, a naposledy hodně těsně prohrál s Juráčkem, takže bude rozhodně při chuti.

Doufejme tedy, že se informace oficiálně potvrdí a my tak dostaneme skvělý souboj, který doplní už tak hodně zajímavou kartu, která má sice označení Prime, ale jedná se o plnohodnotnou OKTAGON kartu plnou zajímavých jmen.
Prozatímní startovka turnaje:

Kertesz vs Velickovic

Legierski vs Kohout

Moon vs Sanikidze

Ryšavý vs Fodor

Plesník vs Graca

?Pukač vs Jungwirth?

Brito vs Kalašnik

Tichota vs ?

Xavier vs Lazarz

Toledo vs Stroumpoulis

Adas vs ?

Paulus vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *