Jediná šance?! Filip Grznár dal Psychopatu Bejrovi nůž na krk

Filip Grznár Aleš bejr
Jak už jsme vás včera před půlnocí informovali, situace kolem souboje Filip Grznár vs Aleš Bejr se bohužel komplikuje. V návaznosti na události na turnaji Clash of the Stars 2, kde Bejr vtrhl do klece a na Grznára zaútočil, se se zápasem všeobecně počítalo, ale nyní se objevily komplikace ohledně pravidel. Vše dokonce došlo až tak daleko, že Grznár dává Bejrovi nůž na krk a jasně vysvětluje, jak se souboj může odehrát. V opačném případě se klidně může stát, že o souboj znovu přijdeme.
Nečekaný mezinárodní turnaj? RFA se spojilo s OKTAGON konkurentem?

“Asi tušíte, že je ve vzduchu nějaký zápaseček s Filípkem,” ozval se Aleš Bejr na začátku týdne z gymu Pretorian, kde trénuje pod trenérem Adamem Audym. Bejr následně zmapoval trénink, kterých ho asi v blízké době čeká celá řada. 

“Ale já s ním nepůjdu thajský box. Po tom, co udělal a chce bitku bez pravidel, i já kašlu na pravidla a tak půjdeme sport s co nejméně pravidly a to je MMA s koleny a lokty. 3 roky na tohle čekám a pak bych s ním měl zápasit ve velkých rukavicích? Jinak před tím, něž mě napadl, to bylo o sportu. Alespoň trochu teda. Teď už to je jen o tom ho rozbít. Takhle se připravil o možnost jít se mnou thajský box. Klidně mu pak dám odvetu v thajském boxu, když bude chtít dostat znovu i v tomto stylu,” reagoval přímo na MMA Shorties profilu Filip Grznár. Ten tedy evidentně chce, aby byl souboj dle plných pravidel MMA. 

To by však mohl být problém. “Tak byl domluvený thajský box a najednou to mění. Budu trvat na thajském boxu. Chci letět i do Thajska na tréninkový kemp. Teď jedu thajský box s Adamem Audym,” reagoval Aleš Bejr na vývoj událostí pro MMA Shorties. Podle Alešových slov se prý obě strany před 6 týdny domluvily na tom, že se utkají podle pravidel thajského boxu, tedy v postoji, na čemž bude Bejr trvat.
Grznár dává nůž na krk

“Asi takhle k zápasu s Bejrem. Bejr se bojí jít MMA, což dejme tomu chápu, ale Bejr vlastně nepřijal ani další podmínku, že bychom šli v malých MMA rukavicích thajský box. To se mu taky nezdá. Už mě to nebaví tohle. Hlavně že byl frajer a nalétl na mě v kleci, když jsem ho neviděl. To byl borec a to chtěl strašnou bitku. Teď se tomu vyhýbá a mele kraviny. Pakliže tohle nepřijme, tak já do toho zápasu nejdu. To už si rovnou můžeme dát polštářovou bitvu. Zkrátka a dobře, když se s ním nedohodnu na těch malých rukavicích, tak do zápasu nejdu. To je pod mou úroveň takové dohady. Já ten zápas nepotřebuju. Ať jde do prdele. To si pro něj radši dojedu domů.

Jinak s Alešem jednáme už od minulého srpna. Jít nechtěl, takže jsem zápasil s Psycho Michalem, který byl jakoby náhrada místo něj. Teď si nakonec vyhádal nějaké peníze solidní a teprve začíná mít zájem, respektive mu nevadí, že dostane tolik. Každopádně mě už tyhle hádky a píčoviny nebaví. Ty jeho proslovy na netu a trapná videa. Buď půjde v malých rukavicích thajský box/MMA a nebo mě to nezajímá,” poslal Filip Grznár na svém IG profilu jasný vzkaz. Přeci jen je tedy souboji v postoji svolný, ale musí jít o souboj v malých MMA rukavicích. Přistoupí na to Bejr?
 

Proč se Bejr vrhl do klece a zaútočil na Grznára s plánem ho vypnout?

I s ohledem na to, že moderátor Jíra v jednom ze vstupů avizoval, že nás čeká zajímavé překvapení, mají mnozí za to, že byl útok domluvený a že šlo jen o promo před blížícím se zápasem. To však Bejr popřel a vysvětlil, proč vlastně na akci vyrazil a proč plánoval Grznára na místě vypnout. “Filípek zhruba před měsícem vyřkl na internetu, vypadlo mu z jeho nevymáchané huby, že chce válku. Tenhle člověk, který je známý na internetu, velice známý a má plno následovníků z řad mladých lidí, kteří mu naslouchají ohledně propagace fetů, dopingu a dalších kravin, o kterých kecá… Když si však vyřkl, že chceš kurva válku na planetě, že se těšíš na válku, že chceš aby do Česka přišla válka, že se na to těšíš, že budeš moct beztrestně likvidovat a zabíjet, tak víš, co jsem ti udělal?

Si to vezmi, sedíš v baráčku a přijde válka. Najednou na tebe přiletí bomba, ty blbečku. Rozfláká ti to barák. Já jsem ti tedy hodil na hlavičku bombu. Nečekal jsi to, OK. Netrefil jsem tě zezadu. Bylo to zepředu, možná malinko z boku. Bylo to, protože nejsi připravený na válku, ty debile! Máš být připravený na válku, co když na tebe spadne bomba, ty kreténe. Jak můžeš povídat takové píčoviny na internetu ty tlamo? Zamysli se nad tím,” rozohnil se Bejr ve svém videu.
 

Bejr prý navíc ani nebere jako polehčující okolnost to, že byl Grznár v daný moment údajně pod vlivem dalších látek, “Ty jsi to prý řekl, když jsi byl zfetovaný, nebo co jsi říkal. Dobře, tak já si teď dám nějaký prášek a řeknu něco o Filípkově matce. Jo, promiň, já se omlouvám, já jsem si dal prášek a byl jsem zfetovaný.” Bejr prý plánoval Grznára na místě vypnout, ale to se mu nepodařilo.

Psychopat je obecně známý svým afektovaným a přehnaným chováním, ale tuto kauzu evidentně prožívá o to více, že má za ženu Ukrajinku, takže má bohužel nejspíš zprávy z první ruky a celá situace na něj o to více doléhá. Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale zdá se, že střet mezi oběma borci je nevyhnutelný. Bejr je prý připravený dát do boje všechno, takže se zřejmě ještě dočkáme mnoha výměn a poté i hodně vyhroceného souboje.

 
Bejrův nájezd do oktagonu

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *