Je to tu! Patrik Kincl se porve o pás šampiona KSW!

Kincl

Je to tu! Patrik Kincl se porve o pás šampiona KSW!

Český zápasník Patrik Kincl si na turnaji KSW 61, připsal druhé vítězství v polské organizaci, když ukončil Tomasze Romanowské a nyní ho čeká vysněný souboj o titul welterové váhy, který se odehraje na turnaji KSW 63!

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/17/dojde-na-ocekavanou-odvetu-emelianenka-s-werdumem/

Český zápasník ve službách polské organizace KSW Patrik Kincl se chystá na další zápas a rovnou titulový! Ve své premiéře předvedl působivý výkon, když v prvním kole knockoutoval Tomasze Drwala. V tom posledním si dokázal poradit s Tomaszem Romanowskim, kterého ukončil ve druhém kole. Nyní ho čeká vytoužený souboj o titul welterové váhy! V té slavil úspěchy v organizaci ACB (nyní ACA), kde porazil jména jako Sergey Khandozhko, Renan Lyatifov nebo Arbi Agujev (vítězství nakonec změnil prezident tehdejší ACB na No Contest).  

Na turnaji KSW 63, který by se měl usktečnit 4. září, se utká s chorvatským šampionem Robertem Soldičem! Místo zápasu zatím nebylo stanoveno. Oba zápasníci se měli střetnout již v roce 2019 na turnaji KSW 50 v Londýně, ale Patrik se na poslední chvíli zranil a ze zápasu nakonec sešlo. Soldič měl v plánu přejít natrvalo do střední váhy, ve které naposledy porazil legendárního Michala Materlu, ale nakonec se pro něj nenašel soupeř. Nyní se tedy vrací do “své” welterové.

Soldič se naposledy představil v titulovém zápase s Krystianem Kaszubowskim na galavečeru KSW 49. Polského zápasníka ukončil už na začátku prvního kola. Celkově má Soldič na svém kontě hned patnáct ukončení! “Robocop” se tak vrací do welterové váhy, aby po více než dvou letech obhájil svůj pás. My však budeme doufat, že si prestižní trofej přiveze do České republiky Patrik Kincl. Pro tuzemskou MMA scénu, by to byl další velký úspěch.

3 komentáře na “Je to tu! Patrik Kincl se porve o pás šampiona KSW!”

  1. Pingback: Pirát posílá Vémolovi ostrý vzkaz a varování | MMA Shorties

  2. Pingback: Khabib předpovídá, jak si Makhachev poradí s Poirierem a Oliveirou

  3. Pingback: "Je to můj životní zápas," říká Patrik Kincl o titulovém souboji v KSW

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *