Je to tady zas! Conor McGregor byl znovu zatčen

Conor McGregor
Tak tohle už tady dlouho nebylo. Conor McGregor, který minulý rok dvakrát prohrál s Dustinem Poirierem a který si v posledním zápase navíc ošklivě zlomil nohu, byl znovu zatčen. V poslední době to přitom vypadalo tak, že už se dá Ir dohromady a zaměří se čistě na podnikání a rodinu, ale to se nyní bohužel změnilo. Incident je zatím hodně čerstvý, takže máme jen kusé informace, ale je jasné, že má bývalý dvojnásobný šampion další problém.
Bojovníci reagují na Masvidalovo napadení Covingtona

Zahraniční média začala před malou chvílí informovat o tom, že byl Conor McGregor zatčen za nebezpečnou jízdu. K incidentu došlo dnes odpoledne v centru Dublinu. Conor tou dobou řídil svůj vůz Bentley Continental GT, který má hodnotu 170 000 liber, tedy v přepočtu více něž 5 milionů korun.

Conor prý během své nebezpečné jízdy porušil několik předpisů, čímž přilákal pozornost policie, která ho zadržela a zamezila tak dalšímu ohrožení dalších řidičů nebo kolemjdoucích. V souvislosti s tím byl zmíněný vůz zabaven s tím, že by se měl Conorovi v blízké době vrátit.

McGregor byl po zatčení propuštěn na kauci a příští měsíc ho čeká soud, který bude jeho skutek projednávat. Na vězení to zatím naštěstí nevypadá, ale samozřejmě nejde o první Conorův prohřešek. V minulosti například rovněž v Dublinu napadl štamgasta, který si odmítl dát jeho whiskey. Tehdy se celý spor vyřešil mimosoudně.
Problém přitom přichází v době, kdy se Conor vracel k plnému tréninku, který měl v blízké době vyústit v další zápas. Předběžně se mluvilo o podzimu s tím, že si Ir jako soupeře určila šampiona Usmana, kterého slibuje ukončit, jako se mu to podařilo s Aldem a nebo Alvarezem.

Uvidíme tedy, jak velký dopad bude mít tento incident na jeho další kariéru, ale na první pohled by snad poslední zatčení nemuselo znamenat žádné větší problémy. Brzy se však určitě dozvíme více, protože se kauze budou věnovat přední světová média, která určitě zjistí více.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *