Je to tady! Jake Paul podepsal smlouvu a přechází do MMA

Jake Paul

Bývalý YouTuber Jake Paul poslední roky pronikl do světa boxu, ale skrze své soupeře se dostal i do velkého povědomí MMA komunity. Bojoval totiž s Askrenem, Woodleym a nebo Silvou. Navíc v poslední době intenzivně kritizoval UFC prezidenta Danu Whitea a upozorňoval na to, jak UFC vlastně své bojovníky vykořisťuje. K tomu všemu Paul delší dobu naznačoval přestup do MMA světa, který je nyní skutečně tady.

Šampion Vémola prozrazuje, proti jakému jedinému soupeři bude obhajovat titul

„Už brzy pro vás budu mít hodně velké oznámení, ale zatím vás můžu jen trochu navnadit, aniž bych prozrazoval bližší detaily. Aktuálně totiž jednám s velkou MMA organizací, což má také hodně co dočinění s mým možným zápasem. Už brzy budu moct prozradit víc. Chci však přejít do MMA a už jsem domluvený s trenérem Javierem Mendezem, že mi s tím pomůže a že mě bude trénovat. Přesunu se tak nejspíš do AKA. Vidím to tak, že budu potřebovat rok, rok a půl, abych se naučil správně kopat. BJJ už umím a trénuju ho, ale pokud mám přejít do MMA, tak chci být připravený na všechny scénáře. Když nic jiného, tak chci alespoň umět vykrývat kopy. Wrestling už dávno umím.“ nechal se Jake Paul slyšet v říjnu minulého roku.

Dnes pak přišla zpráva, že Paula skutečně uvidíme v MMA kleci. „Je to tak, vidíte dobře! Oficiálně jsem jako MMA bojovník podepsal smlouvu s nejrychleji rostoucí sportovní organizací na světě. Podepsal jsem s PFL!“ potvrdila sama organizace na svém IG profilu skrze video, na kterém má Paul malé rukavice.
PFL, které je známé hlavně svými milionovými pyramidami, tak získává obrovskou posilu. Kvalitativně samozřejmě nemůžeme čekat žádné zázraky, ale je jasné, že Jake k celé organizaci přitáhne hodně pozornosti. Zatím nemá naplánovaný žádný zápas, ale dle oficiálních informací by měl zápas v nové speciální divizi, která má název Super Fight. Dá se tedy očekávat, že se Paul utká s nějakou další známou osobností.

Podaří se Paulovi v MMA prorazit tak, jak se tomu stalo ve světě boxu? To se asi výhledově dozvíme…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *