Je to osobní! Šampion Patrik Kincl reaguje na odvetu s rivalem Vémolou

Karlos Vémola Patrik Kincl

Původně jsme se měli odvety Vémola vs Kincl 2 dočkat ještě v rámci XFN. Terminátor se po prvním souboji nechal slyšet, že se rival musí k odvetě propracovat, což Kincl také udělal. Porazil totiž Dolotěnka a Ondruše (oba v prvním kole) s tím, že další na řadě měl být právě Vémola. Organizace XFN však tou dobou procházela krizí a nakonec to dopadlo tak, že Vémola zamířil do OKTAGONu a Kincl přes Prague Fight Night do KSW. Nyní se však cesty obou borců konečně setkávají a na stole je odveta, která bude o to zajímavější, protože půjde o velkolepý střet dvou šampionů.

Mířil na tři a teď nemá žádný! Ivan Buchinger reaguje na odebrání titulu

Byla doba, kdy jsem tuhle odvetu pustil z hlavy a přestal věřit, že to vůbec někdy klapne. Čtyři roky čekání je teď u konce! Doufám. Ve finále cítím, že je teď ideální čas. Ve střední váze jsem se zabydlel, nasbíral zápasnické zkušenosti a vím, jak se k přípravě postavit. A ano, je to pro mě osobní. Je to parádní náboj do tréninků, jen musím udržet nervy na uzdě. Bude to velký!!! Vidíme se v prosinci,“ reagoval Patrik Kincl na svém IG na oznámení skvělé bitvy.

V průběhu posledních 4 let si samozřejmě oba borci vyměnili hned celou řadu více či méně ostrých vzkazů. Na poslední konflikt došlo přímo na turnaji OKTAGON 35, kde Vémola vtrhl do klece, kde sice rivalovi pogratuloval k obhajobě, ale zároveň varoval, že má Kincl opasek jen do konce roku.

„Do odvety nastoupím v nejlepší možné formě. Ten zápas je velká motivace. Mám zkušenosti k nezaplacení z prvního zápasu a vím, jak je využít. Rozhodně tam jdu vyhrát a předvést svůj nejlepší výkon,“ doplnil pak pro iSport.cz Kincl, který si sice v souboji s Lohorém zranil ruku, ale nemělo by jít o nic vážného. Patrik naopak nejspíš v blízké době naváže na nedávno ukončenou přípravu a bude pokračovat v broušení zbraní, které pak bude chtít na konci roku využít. Vémola, který má po operaci ruky, na tom však bude určitě stejně.

Bude tedy hodně zajímavé sledovat, kdo se nakonec prosadí a kdo bude na konci roku šampionem střední váhy organizace OKTAGON MMA.
Vémola reaguje na odvetu

„Odveta s Kinclem pro mě neznamená vůbec nic, kromě toho, že konečně dostanou zpátky svůj pás. A po dohodě s Ondrou pak budu mít příležitost pokusit se o to, o co se tady v Čechách ještě nikdy nikdo nepokusil. Až budu mít pás ve střední i polo-těžké váze, tak nastoupím do souboje o titul v těžké váze. To je pro mě velká motivace, velký cíl. Dokázat tady zase něco, co nikdo nedokázal. Důkaz toho, že v každém věku, i když nejsem nejmladší, si můžete klást velký cíle. A vždycky se můžou měnit, vždycky je něco, co se dá vymyslet,“ reagoval Vémola pro iSport.cz.

Mezi oběma borci samozřejmě panuje hodně velká rivalita, díky které jsme se dočkali celé řady výměn, což je jev, který nejspíš v následujících týdnech a měsících bude jen více a více intenzivní, „Za mě to byl pitomec a pitomec to vždycky bude. Teď se o něm hodně mluví. Po tom, co ho sfouknu, tak se za něj zase zapomene, tak jako se přestalo mluvit o Ďatelinkovi nebo o Jagovi. Bude to ten samej případ.“
Jak vypadal první souboj Vémola vs Kincl, který se odehrál v XFN?

Souboj Kincl vs Vémola 2 je samozřejmě jedním z nejočekávanějších OKTAGON duelů, ale také jedním z nejkvalitnějších v historii organizace. Proti sobě totiž nastoupí bojovníci, kteří se ve světovém žebříčku pohybují kolem krásného 50. místa. Vémola je totiž v rámci polo-těžké váhy na 49. místě (ze střední váhy odcházel na 55. místě) a Kincl v rámci střední váhy na 52. místě. Hlavní je, že konečně dojde na souboj, na který se všichni tak dlouho těšíme.


2 komentáře na “Je to osobní! Šampion Patrik Kincl reaguje na odvetu s rivalem Vémolou”

  1. Pingback: Výplaty Bellatoru 286! Jak si vedli zápasníci v porovnání s UFC?

  2. Pingback: Olala! Terminátor Karlos Vémola si mne ruce a chlubí se novou smlouvou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *