Je to borec! Herec Tom Hardy vyhrál další turnaj v Jiu-Jitsu

Tom Hardy

Slavný herec Tom Hardy, známý z mnoha filmových a televizních rolí, jako je Venom, Batman: Temný rytíř povstal, Počátek, Peaky Blinders nebo Mad Max: Fury Road, se již nějakou dobu věnuje Jiu-Jitsu. Nedávno na jednom z turnajů získal dvě zlaté medaile a tento víkend přidal další.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Tom Hardy o víkendu opět dokázal, že je tvrdý nejen jménem, ale i povahou a vyhrál další turnaj v Jiu-Jitsu. Hvězda seriálu Peaky Blinders minulý měsíc šokovala fanoušky na REORG Open Jiu-Jitsu Championship, když si z Wolverhamptonu přivezla dvě zlaté medaile. Hardy vyhrál zlato v divizích Gi (s kimonem) i No-Gi (bez kimona) a připsal si také několik ukončení. Tento víkend se 45letý herec přihlásil na další turnaj – tentokrát na UMAC MK Open v Milton Keynes, kde pak porazil všechny své soupeře. 

Minulý měsíc 44letý herec také získal modrý pás se čtyřmi pruhy a blíží se k fialovému pásu. Hardy o víkendu opět využil svých nasbíraných dovedností a stal se vítězem své kategorie. Porazil všechny soupeře, s nimiž se na turnaji utkal. Sponzor celé akce Sean Rosborough uvedl, že organizátoři zjistili, že hvězda filmu Venom přijede na jejich turnaj jen dva týdny před akcí. Přestože to bylo překvapení pro všechny účastníky, Hardy byl prý velmi přátelský jak k soutěžícím, tak fanouškům, kteří se s populárním hercem chtěli vyfotit. 

“To, že přijede, jsme se dozvěděli asi dva týdny předem. Ale organizátoři si to nechali pro sebe – a nechtěli, aby ho tu rozptylovaly davy lidí rozptylovaly od zápasení. Byl skvělý. Spousta lidí se s ním chtěla vyfotit a chodila za ním. On s tím vším však neměl vůbec žádný problém a každému vyšel vstříc. Maminky z něj byly celé pryč. Vůbec mu to nevadilo. Snažili jsme se ho příliš neobtěžovat. Jen jsme se snažili, aby to pro něj byl co nejnormálnější turnaj. Myslím, že se nakonec dobře bavil,” řekl Rosborough.

Hardy se k brazilskému Jiu-Jitsu dostal při tréninku na roli ve filmu Warrior. Zde ztvárnil roli MMA zápasníka, který se probojuje až do finále turnaje, kde je hlavní výhrou jeden milion dolarů. Zde ovšem narazí na svého bratra.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *