Jarda Kotlár z vězení reaguje na Vémolův triumf a má pro Terminátora špatnou zprávu

Kotlár Vémola

Úspěch Karlose Vémoly, který v hlavním zápase turnaje OKTAGON 58 uškrtil Attilu Végha a srovnal tak sérii na 1:1, neunikl ani Kotlárovi, který je stále ve výkonu trestu. Evidentně se však připravuje na návrat, který prý bude velkolepý.


Vémola reaguje na možnou trilogii s Kinclem a má pro rivala temnou předpověď

„Karlíčku, doslechl jsem se o tvé výhře a úplně na rovinu a od srdíčka ti gratuluji. Opravdu jsi to potřeboval, protože chci, abys byl v co nejlepší formě, až se utkáme,“ cituje topfight Kotlára.

„Myslím si, že to je největší zápas, který aktuálně můžeme lidem nabídnout. Já zde každý den tvrdě trénuju a připravuju se, abych lidem ukázal, co ve mně je. A neexistuje lepší soupeř, který by mi v tom mohl pomoci. Jsem o něco těžší než Karlos, ale stejně tak mám větší srdce a tvrdší údery. Takže Karlíčku, pamatuj si, že jsi nás vyzval, my to přijali a teď se na tebe těšíme. Čekají tě bomby ve stylu. Na ulici, v tělocvičně nebo ringu, já se přizpůsobím, ale pojďme dát lidem tu pravou show, kterou chtějí vidět.“
   

Vémola se však do Clash nechystá

„Já nevím… Já ten Clash beru malinko jako srandu. Vím, že jsme si dělali srandu z Kotlárů, ale asi to není ten směr, kterým bych se chtěl ubírat. Jestli si myslíte, že Vémola přestal zápasit a začne dělal šaška v Clash, tak takhle to asi úplně nebude, i když si Le Syho a promotérů z Clash vážím.

Spíš se vydám nějakou společnou cestou s Ondrou Novotným. Nemáme to ještě přesně nastavené jak, ale myslím si, že OKTAGON roste do obrovských evropských rozměrů a já bych chtěl být u toho a chtěl bych něco tvořit s nimi.
  

Chci toho být součástí. Ondra by mě v tom týmu asi chtěl taky. Je to spíše o tom nastavení podmínek, co bych pro ně mohl dělat. Je to jen o tom, že si to teď musí sednout. Ondra si odpočine po náročném galavečeru, který měl, a domluvíme nějaké podmínky,“ reagoval Vémola ve svém živém vysílání na zvěsti, že zamíří do Clash of the Stars.

Promotér Novotný už potvrzoval, že by chtěl dále spolupracovat s Vémolou i Véghem, takže se jistě najde nějaké zajímavé místo. Oba borci totiž sportu nesmírně rozumí a navíc mají dar řeči, takže se ve žlutočerném kolosu rozhodně neztratí ani když nebudou mít na rukách rukavice.
1 komentář na “Jarda Kotlár z vězení reaguje na Vémolův triumf a má pro Terminátora špatnou zprávu”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *