Janek Blachowicz má vzkaz pro vyzyvatele Glovera Teixeiru

Blachowicz Teixeira

Původně mělo na titulovou bitvu Blachowicz vs Teixeira dojít už v září, ale nakonec se přesunula na konec října, kdy se v Abu Dhabí odehraje turnaj UFC 267. Teixeira byl už nějakou dobu jasný titulový vyzyvatel, ale nakonec dostal přednost šampion střední váhy Adesanya, který však na Janka nevyzrál a připsal si tak první prohru MMA kariéry. Nyní tedy Glover dostane šanci získat titul a pravděpodobně se tak vítězně rozloučit s bohatou kariérou. Obecně se totiž počítá s tím, že má Teixeira před sebou poslední zápas. Janek ho však nehodlá vůbec šeřit.

Nate Diaz dostal hodně zajímavou nabídku na zápas

“Je mi jasné, že si dá Glover Teixeira v přípravě na tuto naší bitvu pořádně záležet a že do ní dá opravdu všechno, ale ani to mi nezabrání v tom, abych ho trefil svými granáty a pověstnou polskou sílou. Je mi však samozřejmě skutečně ctí, že budu moct vyprovodit do důchodu tak uznávaného bojovníka. I z toho důvodu se mu pokusím dopřát ten největší možný zápas, co jen bude v mých silách. Předem se ti však omlouvám, Glovere, musím tě vypnout,” vzkázal Jan Blachowicz.

Žádné slitování tedy na není místě. Místo toho Janek slibuje skvělou bitvu, která pravděpodobně nabídne i hodně zajímavou podívanou. Pro naší scénu je tento zápas hodně důležitý skrze Jiřího Procházku, který by měl v souvislosti se soubojem figurovat jako náhradník. Zatím to nebylo oficiálně potvrzeno a pravděpodobně ani nebude. Poslední turnaj UFC 264, jehož hlavním zápasem bylo završení trilogie Poirier vs McGregor 3, totiž ukázal, že se náhradníci tají. Aniž by to někdo věděl, tak se totiž připravoval Max Holloway a když se zranil, tak byl do akce povolán bývalý šampion RDA.

Podle aktivity však nejspíš poznáme, zda se Jiří připravuje na další zápas a nebo ne. Hlavní je, že je Denisa oficiální dvojka divize, takže by měl následně dostat šanci utkat se s vítězem a tedy šampionem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *