Jan Blachowicz vrací úder nespokojenému Whiteovi a ubrečenému Ankalaevovi

Jan Blachowicz

Bývalý šampion Jan Blachowicz v návaznosti na titulovou remízu, kterou asi čekal málokdo, v kleci mluvil o tom, že se necítí jako vítěz a že pokud by měl někdo dostat titul, tak jeho soupeř Magomed Ankalaev. Janek si tak znovu vysloužil obdiv MMA komunity, která ocenila jeho upřímnost, která byla v přímém kontrastu s Paddym Pimblettem, který v očích MMA světa prohrál, ale sám dušoval, že o jeho vítězství přeci není pochyb. S menším odstupem se pak Janek vyjádřil znovu a tentokrát o poznání na ostřejší notě.

Jde do tuhého?! Naštvaný diktátor Kadyrov poslal jasný vzkaz Danu Whiteovi

„Co mám říct? Myslím si, že byl hlavní zápas strašný. Je to tak, jak to je. Vlastně ani nedokážu říct názor na výsledek, protože jsem od třetího kola začal myšlenkami ujíždět jinam. Slyšel jsem, že je Ankalaev hodně naštvaný, ale co jako? Co mám dělat? První kola dostával bídu a pak to dokázal přenést na zem. Co člověk nadělá,“ nabídl Dana White názor na hlavní zápas, který ho evidentně vůbec neuspokojil.

„Rád bych teď srovnal pár věcí. Zaprvé si upřímně nemyslím, že náš souboj byl strašný. Zadruhé chci zdůraznit, že jsem se sice necítil jako vítěz, ale ani jako poražený. Myslím si, že je remíza za daných okolností fér,“ reagoval Blachowicz, čímž narážel na vyjádření UFC prezidenta, který ze souboje nebyl nadšený.

Následně si vzal polský chasník na mušku i svého soupeře, „Jaký je tedy konečný výsledek? Jeden borec brečí a mluví o údajných zraněních, zatímco druhý borec ukázal, že v naší hře stále může přetrvávat úcta a pokora. Jsem rád, že to fanoušci vidí a oceňují to. Moc vám za to děkuji. Cením si toho.“
  

Ankalaev, který byl po souboji hodně naštvaný, totiž s odstupem také vysvětloval svá slova, přičemž zmínil, že jeho výkon hodně poznamenalo zranění, „Dnes jsem v oktagonu nechal doslova všechno. Nebudu se nijak vymlouvat, ale hodně mě ovlivnilo zraněné koleno, kvůli kterému jsem nepředvedl ten nejlepší možný výkon. Jsem si však jistý, že to byl můj zápas. Děkuji Danu Whiteovi a UFC, že jsem dostal takovou šanci. Rád bych také uvedl na pravou míru své vyjádření. Mluvil jsem o tom, že už znovu nechci zápasit v Las Vegas, které má hrozné rozhodčí. Ani půl slovem jsem však neřekl, že bych už nechtěl zápasit v UFC. Naopak organizaci i jejímu vedení děkuji.“
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *