Jan Blachowicz předpovídá, jak by dopadl zápas s Denisou

Jiří Procházka Jan Blachowicz

Jan Blachowicz předpovídá, jak by dopadl zápas s Denisou

Šampion polo-těžké váhy Jan Blachowicz má sice před sebou titulový souboj se zkušeným veteránem Gloverem Teixeirou, ale v návaznosti na poslední zápas a pekelný loket se samozřejmě hodně mluví o možném dalším vyzyvateli v podobě Jiřího Procházky. Právě na výhru nad Reyesem Blachowicz reagoval s tím, že by se s českým borcem rád utkal, ideálně v Těšíně na hranicích České republiky a Polska. Jak předpovídá, že by taková bitva dopadla?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/07/ufc-elita-reaguje-na-duel-mayweather-vs-paul/

“Neznám ho osobně, takže nemůžu hodnotit, jaký je. Ale podle toho, co vidím v médiích, a jak zápasí, je to podle mě skvělý chlap, výborný bojovník. Pokud se však někdy v budoucnu potkáme v kleci, tak se omlouvám, ale musím ho porazit. Knockoutovat. Takže Jiří, buď na to připravený,” nechal se Jan Blachowicz slyšet pro server iSport.cz.

Zatím to nebylo oficiálně potvrzeno, ale z úst Jiřího i trenéra Martina Karaivanova hned několikrát zaznělo, že se s vedením UFC jedná o tom, že by byl Procházka oficiální náhradník pro souboj Blachowicz vs Teixeira, který by se dostal do boje v případě, že by se jeden z borců zranil a nebo byl pozitivně testován. Jiří by tak musel být v podstatě připravený hned na dva možné soupeře, což samozřejmě přípravu komplikuje, ale právě trenér Martin Karaivanov zmiňoval, že by to byla alespoň další zajímavá výzva.

Naopak Janek věří, že už vlastně na Jiřího zná recept, “Jiří má šílený styl, nikdy nevíte, co udělá příště. Ale já vím, jak zápasit proti lidem s takovým stylem.” Aktuálně má však v hlavě jen Glovera Teixeiru, kterému se v poslední době hodně daří, “Je to teď ten nejhorší čas. Mám před sebou ještě dlouhý kemp, což je opravdu nejnáročnější práce. Musím si dávat pozor, abych se nějak nezranil.”

Uvidíme tedy, jak se celá situace nakonec vyvine a co to bude znamenat pro našeho borce, který má v rámci UFC na svém kontě 2 tvrdá ukončení.

Zdroj: iSport.cz

1 komentář na “Jan Blachowicz předpovídá, jak by dopadl zápas s Denisou”

  1. Pingback: Ragozin posílá "poslední" vzkaz Vémolovi a Peštovi | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *