Jan Blachowicz naléhá na UFC prezidenta Whitea a dál rýpe do Procházky

Jan Blachowicz Jiří Procházka

Na vrcholu polo-těžké váhy je to aktuálně hodně zajímavé. Nový šampion Jiří Procházka totiž nějakou dobu zvažoval, kdo bude jeho další soupeř a poté jasně ukázal na Brazilce Glovera Teixeiru, se kterým si chce dát odvetu, protože s výkonem v prvním souboji nebyl vůbec spokojený. Do věci se však ještě pokusí zasáhnout Jan Blachowicz, který prý s vedením UFC rovněž jedná. Nyní poslal UFC prezidentovi jasný vzkaz, ve kterém si rovnou rýpl i do rivala Procházky.

“Všechny přeskočil!” stěžuje si Hill na Procházku, který prý má mezery

“Dano White, žádné kraviny, žádná politika, žádné nesmysly. Dej mi Procházku a já ti za to na oplátku dám největší souboj v historii evropského MMA. Na rozdíl od něj já totiž držím slovo,” vzkázal Jan Blachowicz UFC prezidentovi, kterému dal rovnou i slib. Zmínkou o tom, že on drží slovo a Jiří ne, Janek znovu narážel na to, že o něm šampion mluvil jako o největší výzvě v rámci divize, ale poté si stejně vybral Glovera. Jiří však vysvětloval, že v odvetě s Teixeirou jde o mnohem více a že navíc Jankovi žádný souboj neslíbil. Koneckonců záleží na vedení organizace, jak vše vymyslí, což se zatím evidentně nestalo.

Blachowicz však věří, že souboj dostane a navíc je přesvědčený o tom, že by na BJP dokázal najít recept, “Samozřejmě má skvělý postoj a je hodně divoký. Nikdy nevíte, co vlastně udělá. Je opravdu hodně divoký. Podobný styl však nabízí celou řadu děr a mezer. Ty se dají využít a nachytat ho. Pokud bych s ním tedy zápasil a já věřím, že na to dojde, tak bych se soustředil právě na tyhle mezery, protože je jich tam opravdu hodně.”
 

V podobném duchu samozřejmě mluvil i Glover Teixeira, který rovněž zmiňoval, že tak divoký styl obsahuje celou řadu nedokonalostí, které se dají využít. Jedna věc je však o tom mluvit a druhá to skutečně udělat. Jiří totiž v kleci rozpoutá tornádo, ve kterém ztratí hlavu i ten nejzkušenější borec. Kdy naposledy se stalo, že by Glover hned několikrát přišel o dominantní pozici, kdy mohl rozjet tvrdý ground & pound? Kdy naposledy se stalo, že by nasadil těsnou submisi a nedotáhl jí a nebo naskočil unáhlenou gilotinu? A hlavně, kdy naposledy Glover klepal nasazené škrcení? Jiří vás zkrátka vtáhne do pekla, kde jde veškerá taktika stranou, protože bojujete o holé přežití…


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *