Jan Blachowicz má “návrh” pro Jiřího Procházku

Jan Blachowicz Procházka

Jan Blachowicz má “návrh” pro Jiřího Procházku

Nedávno jsme vás informovali o tom, že kolem souboje Blachowicz vs Teixeira možná proběhnou nějaké změny. Původně se totiž počítalo s tím, že duel uvidíme na začátku září, ale Janek se na svém IG profilu nechal jen tak mezi řečí slyšet, že zatím nemá termín další bitvy, ale že je rozhodně připravený. Dle zahraničních zdrojů by se turnaj UFC 266 mohl přesunout ze začátku září na jeho konec, ale uvidíme, jak se vše vyvine. Blachowicz nicméně věří, že se mu titul podaří obhájit a pak bude muset čelit dalšímu vyzyvateli, kterým by mohl být Jiří Procházka, ale možná i černý kůň divize.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/20/proc-marek-bartl-odesel-pred-vyhlasenim-viteze-zapasu/

“Věřím, že se mi Glovera podaří porazit, takže znovu obhájím titul šampiona a později mi možná dají Jiřího Procházku. Myslím si však, že by se měl nejprve utkat s Rakicem, ať zjistíme, kdo je vlastně lepší. Mnoho lidí také zapomíná na Ankalaeva. Ten je totiž taky ve hře a možná právě on bude po Gloverovi další vyzyvatel,” rozpovídal se Jan Blachowicz v jednom z posledních rozhovorů.

Z našeho pohledu je samozřejmě další titulový vyzyvatel jasný, ale je otázkou, jak moc bude chtít vedení UFC čekat. Samozřejmě se totiž nabízí duel Procházka vs Rakic, který by byl hodně zajímavý. Aleksandar duel v minulosti odmítal, ale poté, co se Denisa dostal na druhé místo divize, se nechal slyšet, že mu bitva dává jasný smysl, protože by mohla rozhodnout o dalším titulovém vyzyvateli.

Zmíněný Ankalaev je určitě černý kůň celé divize, ale na titulovou šanci bude muset ještě nějakou dobu počkat. Aktuálně je totiž na 7. místě žebříčku s tím, že se zatím neutkal s nikým z TOP 5, kde se často ukáže, jak dobře na tom daný bojovník je. Ankalaev by tak mohl jít například se Smithem a nebo Santosem, kde by mohl jasně prokázat své kvality a zároveň se propracovat do TOP 5.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *