Jaký papír dostal Gábor Boráros od policie a co vlastně ne/dokazuje?

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA. Vítěz první řady však nelenil a oslovil přímo policii, která mu zaslala informaci, kterou lze pochopit všelijak. Jak to vlastně je?

Promotér Novotný vysvětluje, jak je to s Bryczekem! S kým se utká Kincl?

„To, co je zajímavé, je to, že… Nevím, jak to pojmout. Bavili jsme se o tom, jak probíhá nějaké vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to informace, kterou vám dávám úplně exkluzivně. Je to i pro nás relativně čerstvá informace.

Musíme se na to zaměřit. Je to oficiální papír. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata, že co má tedy Gábor dělat? Vznesl dotaz, což jsme po něm chtěli. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu? Musíme se na to podívat. Každopádně platí to, co jsme si řekli. Uvidíme,“ prozradil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že je situace kolem Gábora zamotanější, než se mohlo na první pohled zdát.
Co Gábor od policie dostal?

Níže se můžete podívat přímo na screen vyjádření Prezídia Policejního sboru, který se objevil na kanále Netky a ve kterém je Gábor Boráros informován, jak vlastně probíhá informování o obvinění a trestním stíhání. Zároveň zaznívá, že kdyby Boráros obviněn byl a trestní stíhání by proti němu bylo vedeno, tak by o tom věděl. Součástí dokumentu však není informace, že proti Borárosovi nejsou vedeny jakékoliv jiní kroky a že není součástí kauzy, která se aktuálně prošetřuje. Jak se totiž dozvíte níže, tak sázková společnost Tipsport podala trestní oznámení na neznámého pachatele, na čemž nyní policie jistě pracuje. Gáborův papír tak v podstatě nedokazuje vůbec nic, takže se na situaci zatím nic nemění.

 
 

Vyjádření Tipsportu

Nám se nyní podařilo získat vyjádření od sázkové společnosti Tipsport. K situaci kolem Borárose se vyjádřil hlavním bookmaker společnosti Pavol Boško. „Trestní oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, podle našich informací stále probíhají úkony trestního řízení a prověřování ze strany slovenské policie. Čekáme na případnou výzvu policie ohledem dalšího postupu a jsme plně součinní. Stále platí, že jakýkoliv zápas Borárose nebo Medvedovskiho se v nabídce sázkové kanceláře Tipsport neobjeví.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *