Jaký je plán? Šampion Jiří Procházka je týden po zisku titulu zpět v gymu

Jiří Procházka

Jiří Procházka na tiskové konferenci po turnaji UFC 275 vysvětloval, že by chtěl zisk titulu pořádně oslavit, protože výhru nad Reyesem pořádně neoslavil a to prý byla chyba. Čekalo se tedy, že na intenzivní mediální povinnosti naváže maraton zasloužených oslav, ale Jiří stíhá i návrat do gymu, kde už společně se svým trenérem vymýšlí plán na následující měsíce a samozřejmě i první titulovou obhajobu, který by měla přijít někdy na konci roku.

Karlos Vémola stručně reaguje na obrovskou výzvu Jokera Iliče

“Šampionský UFC pás na brněnském Cejlu? Ano je to tak! Že o vítězství Jiří “BJP” Procházka ví i paní učitelka v líšeňské mateřské školce, to jsem byl hodně překvapen. Že Jura není spokojen s průběhem zápasu, není žádné tajemství. Ale to, že se týden po zápase objeví v GIRJA a chce se začít připravovat, mě vyloženě zaskočilo. Čekal jsem pauzu, dovolenou, oslavy. Ale u profi sportovce jeho formátu by se prostě z přípravy nemělo vypadávat ani na týden.

Datum příštího zápasu se rýsuje. Máme teď dva měsíce, aby se plně zotavil a nachystal na plnou přípravu. Kterou odpálíme počítám v září. Výsledek chceme, aby vyzyvatele sežral stejným způsobem, jako Dominika Reyese,” vysvětlil silový trenér na profilu Girja Brno.
 

Kdo by mohl být vyzyvatel? To se zatím samozřejmě neví, ale ve hře jsou v podstatě hned 4 jména. S ohledem na to, o jak vyrovnaný a epický souboj šlo, se samozřejmě nabízí okamžitá odveta a tedy souboj Procházka vs Teixeira 2. Glover však možná bude potřebovat čas na zotavení a další přípravu, takže se nabízí Jan Blachowicz, který se o souboj hlásil hned v Singapuru. UFC prezident Dana White se pak nechal slyšet, že vyzyvatel nejspíš vzejde ze souboje Ankalaev vs Smith.

Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine, protože možností je hned několik a v podstatě všechny slibují hodně zajímavou podívanou.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *