Jakub Tichota vysvětluje, proč si věří na Buchingera

Jakub Tichota Ivan Buchinger
Domácí scéna nabízí celou řadu talentovaných bojovníků a bojovnic, ale samozřejmě se najdou jména, která zásadně vyčnívají. V posledních letech si svými výkony říká o pozornost například Tereza Bledá, Lucia Szabová, Matěj Peňáz a nebo Jakub Tichota. Poslední jmenovaný Chimp se představil na nedávném turnaji OKTAGON 30, kde “pomstil” své kolegy Růžičku a Gabala, protože se mu na body podařilo porazit šikovného Poláka Karetu. Hned po zápase si pak Jakub řekl o Pauluse a hlavně jeho týmového kolegu Ivana Buchingera, který aktuálně drží titul v pérové a lehké váze. Mnozí mají tuto výzvu za velkohubou a moc sebevědomou, ale Tichota vysvětluje, proč si na Bukiho tak moc věří.
Konečný kritizuje Fight Night Challenge! Kincl kontruje

“V říjnu chci Ivana Buchingera a ovládnout OKTAGON pérovou váhu. Ovládnout jí a nastolit nový řád, novou generaci. Chci vládnout a poslat Ivana do důchodu, jak už jsem říkal. Toho zápasu se určitě nebojím. Někdo si může říkat, že jsem velkohubý, nebo že to jsou prázdná slova, ale počkejte za rok, až budu vážně šampion. Tahle slova se naplní a budu mít zvednutou ruku proti této legendě. Moc se na to těším. Ivan je zápasník světového formátu, ale co ještě hodně lidí nechápe, tak je, že já jsem taky zápasník světového formátu. Akorát možná ještě nemám tolik zápasů v profesionální kariéře, ale určitě ty kvality mám. Vím to a vím, že mám  na to Ivana porazit,” vysvětlil Jakub Tichota ve třetím déle svého nového podastu Chimp Podcast.
“Reakce je taková, že jsem to od vítěze toho zápasu čekal a beru to tak, že je to normální věc. Když se někdo chce stát tím nejlepším, tak musí přejít přes mě. To v podstatě zažívám celý život od té doby, co dělám MMA. Stejné to bylo i v Rusku a jiných organizacích, takže jsem na to zvyklý. Koneckonců já mám opasky, takže jsem nejlepší. On je mladý, talentovaný a hladový,” reagoval Ivan Buchinger pro MMA Shorties na sebevědomá slova Jakuba Tichoty.

Tichotův plán je teď v březnu nebo dubnu porazit Pauluse a poté se utkat s Buchingerem, tak uvidíme, zda se mu vše podaří naplnit.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *