Jakub Tichota má vzkaz pro bučící a pískající fanoušky

Jakub Tichota MMA
Součástí proběhnuvšího turnaje OKTAGON Prime 5 byl i souboj Tichota vs Elonen, který nakonec nabídl vyrovnanější podívanou, než se asi původně čekalo. “Přemek” však znovu dokázal, že je to hodně zajímavý a šikovný borec, se kterým se musí počítat napříč váhami. Stejně tak se muselo počítat s tím, že slovenské publikum bude v souvislosti s jeho vyjádřeními na konto Pauluse a Buchingera na Tichotu bučet. Jak rozjetý borec reagoval?
Pukač vysvětluje, proč odmítl nastoupit do třetího kola

“To je subjektivní. Já si představuji, že mi fandí. Bůh ví, co to znamená, takže já počítám s tím, že mi tady celá hala fandila. Za tu podporu, kterou jsem slyšel, opravdu děkuju. Jste skvělí! Buu,” reagoval Jakub Tichota po zápase s nadhledem, ale na tiskové konferenci se k momentu přeci jen vrátil a poslal fanouškům vzkaz.

“Nejenom k mému zápasu, ale slyšel jsem to tam vícekrát bučení v hale. Přijde mi to dost nesportovní a docela dehonestující jakýkoliv sportovní výkon. Čekal jsem, že bučení, když jsem přicházel, že nebudu úplně oblíbený, ale po sportovním výkonu mi bučení přijde dost nevhodné a akorát bych to rád zmínil, že mi to nepřijde úplně fajn ve sportu,” doplnil pak Tichota na tiskové konferenci.
Tichota si totiž slovenské fanoušky “rozházel” tím, jak se vyjadřoval na adresu vítěze OKTAGON Výzvy Pauluse a dvojnásobného šampiona Buchingera. Tichota se totiž hned několikrát nechal slyšet, že by se rád utkal s “kuchařem z Lidlu”, který však prý o souboj evidentně nemá úplně zájem, a že v blízké době pošle legendárního Bukiho do důchodu.

Oba zmínění souboje jsou vlastně nyní na stole, protože Paulus na stejném turnaji předvedl skvělý výkon a vyhrál, ale Tichota po dalším úspěchu jasně cílí na titul, o který by se s Ivanem rád utkal někdy na podzim, aby měl čas si odpočinout, načerpat nové síly a hlavně se pořádně připravit na titulový duel, který může mít případně až pět kol.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *