Balík? Jakou nabídku dostal Fenin od Clash a jak organizaci plánoval přelstít?

V souvislosti s turnajem OKTAGON 36 v Německu byl oznámen nový velký projekt, jehož hlavní tváří bude bývalý hvězdný fotbalista a také hodně kontroverzní osoba Martina Fenin. To samozřejmě v MMA komunitě vyvolalo hodně rozporuplné reakce, protože mnozí by si Martina představovali spíše v Clash of the Stars, než v OKTAGONu. Fenin nyní přiznal, že obdržel nepřímou nabídku právě od organizace Clash of the Stars.

Vašek Sivák vysvětluje, na čem stojí případný souboj s Losenem Keitou

Bývalý výborný fotbalista Martin Fenin se pilně připravuje na svoji premiéru v bojových sportech v organizaci OKTAGON MMA. Nedávno byl také hostem podcastu Suterén, kde přiznal, že byl nepřímo osloven organizací Clash of the Stars, která pořádá bizarní zápasy známých osobnosti, youtuberů a influencerů. Jaký je jeho názor na organizaci a šel by do zápasu na této akci? 

“Já jsem dostal nepřímou pozvánku do Clash of the Stars. Můj kamarád Petr Pešl, který mi ze začátku pomáhal s Instagramem a merchem, tak je právě v bandě těchto lidí a má pod sebou nějakého influencera, který už tam byl a na nepřímo mi řekl, že ho oslovili, jestli bych do toho šel. Myslím, že řekli za 300 000. Já jsem řekl, protože na to mám úplně stejný názor jako každý sportovec, na jednu stranu, jestli je něco úspěšného a někdo ten nápad měl, tak klobouk dolu, jsou šikovný. Ale neuznávám to, je to trapný a je to parodie. Já jsem na to konto řekl: ´Ok 300 000, dejte mi 500 000´. S tím, že když mi těch 500 000 dají, tak tam přijdu, budu dělat, že se připravuju, spadnu v první sekundě a řeknu, že byl prostě lepší. Vezmu si 500 000 a řeknu: ´Tak díky blbci za pětikilo a jdu domu´. Naplno bych do toho rozhodně nešel, protože to opravdu neuznávám. Jako profesionální sportovec bych se v životě víc shodit nemohl, kdybych do toho šel,” uvedl Fenin v podcastu Suturén

Jak vlastně vznikla spolupráce mezi Feninem a OKTAGONem?

“Když OKTAGON poprvé v červnu udělal turnaj ve Frankfurtu, Ondra Novotný mě poprosil, jestli se můžeme sejít, že bych jim mohl pomoct s kontakty. Přišel jsem za nimi na hotel a říkal si: bomba, super, rád pomůžu. Vůbec jsem nečekal, že to na mě vybalí,” vysvětlil Fenin pro iDNES.cz, jak vlastně vzniklo spojení značek OKTAGON a Fenin.

“Na první dobrou jsem jim řekl, že to v žádným případě neexistuje, že se po… Ale oni mě tak dlouho hlodali a navíc manželka mi řekla, že bych byl debil, kdybych to neudělal. Uvědomil jsem si, že když byl člověk někdy profesionálním sportovcem, adrenalin mu po konci kariéry chybí. Každý musí něco dělat. Kvitoval jsem, že si pomůžeme navzájem. Já dostanu do života zpátky svůj režim. A pak? Ze srandy jsem si říkal, že jestli mám dostat na držku někde v Barceloně nebo v Kozičce, ať mi za to radši zaplatí. Ať se natrénuju. Říkám to ze srandy. Vážně, opět se můžu stát profesionálním sportovcem!”

“Každý sportovec, který někdy něco hrál na úrovni… A já myslím, že jsem hrál na velké úrovni, tak peníze v jeho rozhodování nehrajou roli. Já s OKTAGONem nesmlouval ani o korunu. A sláva? Ta ano. Možná to někomu bude znít blbě, ale opravdu platí, že sejde z očí, sejde z mysli. A mít možnost být zase slavný… Lidi mě v Německu mají rádi. To je pro mě hnací motor,” pokračoval Fenin, který je samozřejmě pro OKTAGON skvělým tahem. Právě skrze bývalou hvězdu se totiž může skvěle propojit MMA svět s tím fotbalovým, který má v Německu obrovskou tradici, takže je šance, že se část těchto fanoušků podaří přilákat k bojovým sportům.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *