Jakea ne, ale Logana Paula by Dana White do UFC vzal?

Dana White Logan Paul Jake Paul
Jako nedostižná jednička na trhu má samozřejmě UFC celou řadu kritiků. Mezi ty nejhlasitější a nejznámější aktuálně patří Jake Paul, který od minulého roku poukazuje na to, jak málo UFC svým bojovníkům a bojovnicím platí a že jim i přesto, že doslova riskují své zdraví a životy nezaručuje dlouhodobou zdravotní péči. Jake dokonce několikrát navrhl, že si dá v UFC jeden zápas a pokud prohraje, tak bude navždy mlčet. Pokud však vyhraje, tak musí dojít ke změnám. Dana White podobné návrhy s úsměvem ignoruje, ale se stejným úsměvem se nebrání tomu, aby se v UFC objevil Jakeův bratr Logan.
Nový šampion?! Známe hlavní zápas turnaje OKTAGON 33?

“Kdybych chtěl UFC zápas, myslíš, že bys o tom mohl uvažovat?” ptal se Logan Paul UFC prezidenta v rámci rozhovoru.

“S kým bys chtěl zápasit?” reagoval pohotově Dana. “Dobré je to, že máš wrestling a že máš taky postoj. Zkoušel si někdy BJJ? Jo? No, neříkám ne. Rozhodně neříkám ne.”

“Dano, podepiš mě,” naléhal pak Logan, což následně zamluvili dalším tématem.

Logan má za sebou sice také celou řadu problémů a kontroverze, ale v poslední době z obou bratrů působí jako ten klidnější a rozumnější. Stále však kolem sebe dokáže udělat velké halo, díky kterému se dostal i k boxerskému souboji s Mayweatherem, který nakonec skončil bez vítěze, protože jeden druhého nedokázali ukončit.

Není to ani tak dávno, co kolovaly záběry toho, jak se Logan měří ve wrestlingu s Paulem Costou a je třeba říct, že Paul nevypadal vůbec špatně. Rozhodně je to borec s velkým sportovním talentem, který má slušný základ, na kterém by mohl stavět.

Logan se v souvislosti s boxem nechával slyšet, že by rozhodně chtěl zkusit MMA. Bude to rovnou v UFC? To je zatím nepravděpodobné, ale je jasné, že by případný souboj přilákal pozornost a hodně vydělal, takže se třeba do budoucna vymyslí nějaký zajímavý plán.
Jake Paul vs Conor McGregor?

“Dano, když už mě máš zase rád, co kdybychom se domluvili na jedno-zápasovém kontraktu, díky kterému bych se utkal s Conorem McGregorem? Pokud vyhraju, tak zvedneš bojovníkům výplaty a konečně jim zajistíš dlouhodobou zdravotní péči. Pokud prohraju, tak se celá moje výplata rozdělí mezi bojovníky, kteří berou méně než 50 000 dolarů a já už pak do konce života UFC nezmíním. Co ty na to?” zkusil to Paul, i když šance, že dojde na souboj McGregor vs Paul pod záštitou UFC je v podstatě nulová. V ringu by se o tom ještě dalo uvažovat, ale i to by vyžadovalo vůli ze strany UFC, která v blízké době nebude moc reálná.

Paul totiž využívá své jméno a pozornost, které se mu dostává, aby upozornil na problémy, které se doposud řešily jen napříč komunitou. Například upozorňuje, že bojovníci vlastně berou mizerné platy a že i když riskují své životy a zdraví, tak nemají zajištěnou dlouhodobou zdravotní péči.

“Conora bych v boxu i MMA ukončil via KO. Mám božskou pravačku,” rýpl si rovnou Paul i do Ira, který se nedávno pochlubil, že se vrací zpět k plnému tréninku, takže ho snad v blízké době uvidíme zpět v boji. Bývalý dvojnásobný šampion se výzvě pohotově vysmál.

Paul tak v podstatě jen čeří vody, ale pokud má toto chování nějaký přínos, tak ten, že se více mluví o podmínkách, které bojovníci v UFC mají, což je však hodně komplexí téma, které lze vnímat v různých rovinách a z různých pohledů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *