Jake Paul vs Nate Diaz 2? UFC veterán trvá na odvetě a navrhuje podmínky

Paul vs Diaz

Šestadvacetiletý rodák z Ohia, který v únoru poprvé prohrál s Tommym Furym, se snažil Diaze v jeho profesionálním boxerském debutu ukončit. Zdálo se, že se to Paulovi podaří, zejména poté, co v pátém kole zasáhl Diaze nepříjemným levým hákem, který poslal veterána UFC k zemi. Diaz však krizi ustál a nakonec došel až do konce zápasu, kdy se mu podařilo nasadit gilotinu, díky které by prý ve skutečném souboji jasně vyhrál. I proto trvá na odvetě.

A sakra! Hvězdný Logan Paul doslova hodí vidle do OKTAGON plánů?

„Jo, on mě kurva škrtil. Nedělám si srandu, on mě skutečně škrtil. Říkal jsem si, bože, to je šílený,“ řekl Paul novinářům po souboji. „Myslel jsem si, že nepřestane, protože to má v sobě. Samozřejmě se to nebudu snažit obhajovat, ale jo, je to prostě legrační. Nejdřív jsem si říkal, že je to šílené, ale i proto chci odvetu v MMA. Je to zábava. Jsem pro všechno.“ Paul prozradil, co by udělal, kdyby Diaz v případném MMA zápase uzamkl gilotinu ve stoje.„Kdybych na to byl připravený a bylo to v MMA, tak bych bych se pokusil vzít ho na zem, zvedl bych ho a spadl bych mu na hlavu,“ uzavřel Paul.
„Bylo hotovo. Pokud bychom měli skutečný zápas, tak bych se teď radoval z vítězství. Bohužel jsme však měli boxerský souboj. Jsem ale rád, že jsem si to zkusil,“ rozpovídal se Diaz po souboji.

„Teď se vrátíme domů, promluvíme si o tom a zjistíme, jestli chceme dělat odvetu v MMA, nebo v boxu. Uvidíme také, co budou chtít dělat oni. Řekli, že chtějí udělat MMA odvetu v PFL a já si myslím, že pokud to chceme udělat, budeme se muset stát spolupromotéry a udělat Real Fight vs. PFL. S tím souhlasím. Ale mým cílem je získat odvetu v jakémkoli bojovém umění.

Uvidíme, jak to s ním dopadne, jestli to opravdu bude chtít udělat v MMA. Pokud ne, vrátím se do ringu a budu ho lovit taky. Každopádně mi to vyhovuje.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *