Jake Paul věří v bitvu s legendárním boxerem

Jake Paul, Canelo Alvarez

Jake Paul věří v bitvu s legendárním boxerem

Jakea Paula čeká další zápas v boxu proti bývalému šampionovi UFC Tyronu Woodleymu, ale už nyní přemýšlí nad dalším soubojem. Rozhodně si nedává lehké cíle, protože by změřil síly s aktuálně nejlepším boxerem – Canelem Alvarezem z Mexika.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/30/jake-tri-klice-conor-mcgregor-potrebuje-k-vyhre/

Jake Paul se 29. srpna představí v dalším boxerském souboji, tentokrát s bývalým šampionem welterové váhy UFC Tyronem Woodleym. Tento zápas bude vysílat Showtime prostřednictvím PPV. Bývalý herec a YouTuber má už nyní další plány a rozhodně nezůstává při zemi. V nedávném rozhovoru pro TMZ Sports prozradil, co ho motivuje k boxu a jestli je možný případný zápas proti Alvarezovi.

“Chtěl bych být i nadále boxerem, o kterém se nejvíce mluví. To znamená brát zápas od zápasu, stále se zlepšovat a přijímat ty největší výzvy. Kdybyste mi před třemi lety řekli, kde budu teď, nevěřil bych vám. Mám otevřené plány a myslím si, že možné je všechno. Mohl bych mohl bojovat proti Canelu Alvarezovi o pás WBC nebo WBO? Proč ne? Možné je všechno,” řekl sebevědomý Paul.

Paul také prozradil, čím se liší od ostatních lidí a jiných sportovců.

“Mnoho lidí se bojí vyzkoušet nové věci, bojí se opustit svoji komfortní zónu a udělat něco jiného. Právě proto jsem jiný. Vím, že mohu dosáhnout všeho, na co si vzpomenu, a proto je na tomto světě rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi. Takže opravdu, sky is the limit. Je to jen o tom, jak vážně beru věci, které dělám a já je beru hodně vážně. Dávám si na tom záležet více než 99 procent těch „profesionálních“ boxerů, kteří se tím živí,” odpověděl Paul na to, co ho odlišuje.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *