Jake Paul už zná svého dalšího soupeře! Bude to profesionální boxer

Šestadvacetiletý Jake Paul hlásí další boxerský souboj v ringu! Společnost Most Valuable Promotions (MVP) oznámila další zápas prostřednictvím tiskové zprávy. Paul se tentokrát střetne s profesionálním boxerem, který však v posledních letech nebyl zrovna aktivní.

Žaloba? Ondřej Novotný prozrazuje, jaký trest dostane Rock za zranění Pokorného

Šestadvacetiletý Paul (7-1, 4 KO) by se měl utkat s Andre Augustem (10-1-1, 5 KO) na nadcházející boxerské akci DAZN, která je naplánovaná na pátek 15. prosince 2023 v Caribe Royale Resort v Orlandu na Floridě, přičemž jako hlavní zápas je stanoven zápas Shadasia Green vs. Franchon Crews-Dezurn o titul WBC v superstřední váze. 

Paul se v srpnu dočkal vítězství na body nad bývalou hvězdou UFC Natem Diazem. Toto vítězství pomohlo Paulovi odrazit se od prohry s dlouholetým rivalem Tommym Furym. Pro Paula, bývalého youtubera, který se stal profesionálním boxerem, je August odklonem od jeho vzorce soupeřů, který se skládal především z dalších influencerů a bývalých osobností MMA, jako jsou Anderson Silva, Tyron Woodley a Ben Askren.
„Jsem profesionální boxer a chci se stát mistrem světa, takže musím jít cestou k velikosti proti lidem, kteří boxují celý život,“ uvedl Paul v tiskové zprávě. „Zatím se celá moje boxerská kariéra odehrávala na PPV zápasech, ale teď jde o víc než o byznys. Nyní chci budovat své zkušenosti v ringu proti zkušeným boxerům. V pátek 15. prosince přijdu dokázat svou velikost v přímém přenosu na DAZN, aby to viděl celý svět.“

„Moc toho nenamluvím,“ uvedl August v tiskové zprávě. „Jde mi jen o tu akci! Jake Paul má peníze, slávu, tým a prostředky, ale nemá můj hlad. Až zazní gong, půjdu přímo za Jakem Paulem, zazvoním na něj a pošlu ho nadobro zpátky na YouTube.“

August, který pochází z texaského Beaumontu, debutoval v boxu v roce 2013 a v posledních letech byl většinou neaktivní. Po zápase v listopadu 2019 si dal téměř čtyřletou pauzu a předtím v srpnu porazil Brandona Martina jednomyslným rozhodnutím. Podle tiskové zprávy August nezačal svou zápasnickou kariéru v ringu, ale na ulici a byl zapojen do činnosti gangů. Pouliční rvačky ho nakonec přivedly do boxerského ringu, kde vyhrál státní šampionát.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *