Jake Paul se vysmívá Conorovi a má dárek pro Dustina

Jake Paul

Jake Paul se vysmívá Conorovi a má dárek pro Dustina

S ohledem na to, jak útočně se Conor McGregor před završením trilogie choval, kdy hned několikrát mluvil o tom, že Dustina doslova zabije a že před sebou vidí jen lidské ostatky, bylo jasné, že pokud Ir prohraje, tak přijde intenzivní vlna nenávisti, která také přišla. Fanoušci bývalému dvojnásobnému šampionovi předhazují, že ho dohnala karma. Samozřejmě si pohotově přisadil i Jake Paul, který by se chtěl s Conorem utkat v boxu.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/11/conor-mcgregor-strucne-reaguje-na-bolestivou-prohru/

“Měl bys dneska radši vyhrát, jinak ten náš zápas nedopadne,” vzkazoval už před duelem Jake Paul, který se chlubil novým šperkem. Na zakázku si totiž údajně za 100 000 dolarů, tedy za více než 2 miliony korun, nechal udělat speciální řetěz, kterým dává vzpomenout na Conorovu lednovou prohru.

Právě tento nový šperk by nyní rád věnoval Dustinovi jako odměnu za další velkou výhru. “Dustine, mám ti ho poslat? Je to dárek za 100 000 dolarů. Podle mě si to zasloužíš. Mám rovnou ulomit kotník a nebo se o to postaráš?”

“Posílej,” reagoval pohotově Dustin Poirier, který se po zápase nechal slyšet, že rivalita rozhodně není u konce a že dojde i na čtvrtý zápas.

Podobně jako Paul si přisadil i Floyd Mayweather, který na Conorovu prohru vsadil 50 000 dolarů s tím, že nakonec vyhrál přes 80 000 dolarů, takže Dustinovi děkoval, že mu vydělal nějaké drobné.

Conor, v souvislosti s nímž se samozřejmě spekuluje o tom, zda se ještě vrátí do boje, se hned po operaci nechal slyšet, že ho čeká 6 týdnů a o berlích a poté začne pracovat na svém návratu. Nic zatím není jisté, ale soudě dle povahy se dá předpokládat, že Ir se podobným zápasem s MMA kariérou nebude chtít loučit. Místo toho nejspíš skutečně nastoupí do minimálně jedné další bitvy, pravděpodobně právě s Dustinem, se kterým má nyní hodně nevyřízených účtů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *