Jake Paul “rozebral” Conora McGregora

Jake Paul Conor McGregor

Jake Paul “rozebral” Conora McGregora

Když se řekne Conor McGregor, tak se samozřejmě všem fanouškům vybaví jeho úspěchy v oktagonu, ale i ostrý trashtalk, který často hraničil až s genialitou. Ir totiž pravidelně pálil do živého a skvěle se tak soupeřům dokázal dostat do hlavy a v podstatě je rozebrat dlouho předtím, než se potkali v oktagonu. Před zápasem s Cerronem a odvetou s Poirierem jsme však viděli nového a pokorného Conora, který rozdával úsměvy a vyjadřoval respekt. Ten je před završením trilogie s Poirierem pryč, ale bohužel se nevrátil ani starý McGregor, který dokázal rozpoutat mentální válku. Místo toho jsme dostali Conora, který na Dustina pořvává, že jeho manželka Jolie je ve skutečnosti jeho manžel.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/08/bitva-poirier-vs-mcgregor-3-ma-tajneho-nahradnika/

“Dá se říct, že už to Conor ztratil. Už to není ten starý dobrý Conor, který byl autentický a dokázal skvěle improvizovat. Teď už se jen snaží sám sebe přesvědčit, že lži, které říká, jsou pravda. Všechno si bere moc osobně a hned vyletí. Už si prostě nevěří tak, jak tomu bylo dříve. Až se spolu potkáme v boji, tak ukážu další jeho nedokonalosti a chyby,” nechal se slyšet Jake Paul.

Těžko říct, zda Conor ztratil svou auru a X faktor, ale na poslední tiskové konferenci jeho chování skutečně působilo hodně nuceně a hraně. Conor se sice snažil do Dustina všemožně trefovat, ale ten většinou reagoval s úsměvem na tváří a se slovy, že dříve byl trashtalk mnohem lepší.

Byl to nakonec Poirier, kdo nabídl největší “stěr”. Jeden z novinářů se totiž Conora ptal, proč tak náhlá změna nálady, když ještě v lednu si oba borci podávali ruce a vyjadřovali si vzájemný respekt. “Protože jsem z něj vymlátil duší,” kontroval pohotově Poirier. “Není to McGregor Fast program, ale McGregor Sleep program”, přidal ještě narážku na Conorův program, skrze který se Ir dostává do formy a který nabízí i svým fanouškům.

To, že Conorův trashtalk nepůsobil tak ostře, jako tomu bylo dříve, ještě neznamená, že Ir prohraje. Je to však jeden z důkazů toho, že Conor, jak ho známe, je zkrátka pryč.

5 komentářů na “Jake Paul “rozebral” Conora McGregora”

  1. Pingback: Trenér promluvil o Conorově brutálním kempu a změnách | MMA Shorties

  2. Pingback: Jak Stephen Thompson přišel k přezdívce "Wonderboy"? | MMA Shorties

  3. Pingback: CZ/SK MMA elita tipuje bitvu Poirier vs McGregor 3 | MMA Shorties

  4. Pingback: Poirier reaguje na Conorovy narážky a pomluvy na manželku | Shorties

  5. Pingback: Conor McGregor prohrává kvůli děsivému zranění | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *