Jake Paul má “špatnou zprávu” a varování pro Conora McGregora

Jake Paul Conor McGregor

Jake Paul má “špatnou zprávu” a varování pro Conora McGregora

Ve chvíli, kdy vstupoval na scénu bojových sportů, Jake Paul slíbil, že se jednoho dne utká s Conorem McGregorem. K tomu s rozhodl propracovat skrze další UFC bojovníky, což se mu zatím skvěle daří. Před pár měsíci totiž hned v prvním kole ukončil Bena Askrena a nyní ho na konci srpna čeká duel s bývalým UFC šampionem Woodleym. Conor však v letos už dvakrát prohrál, protože ani jednou nestačil na Dustina Poiriera, což plány značně komplikuje a Paul tak možná nakonec změní názor a směr své cesty.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/20/conor-mcgregor-se-vysmiva-vsem-kritikum-a-haterum/

“McGregor je možná jednou z největších osobností ve světě bojových sportů, ale také je to lůzr a o takové já bohužel nemám zájem. Hodlám bojovat jen s vítězi. Pokud bude Conor i po svém návratu stále prohrávat a já mezitím budu jen vyhrávat, náš zápas nemůže dávat žádný smysl. Jeho kariéra je na sestupu, zatímco ta má na vzestupu, proto mám zájem jen o vítěze. Chci se neustále zdokonalovat a do tří let také plánuji vyzvat Canela Alvareze. Někdo, kdo pořád prohrává, mě nezajímá,“ nechal se slyšet Jake Paul, který tak možná o mega zápas ztrácí zájem.

Plány má Paul smělé, ale je otázkou, zda se mu podaří přejít přes Woodleyho. Tomu se sice poslední roky moc nedaří, ale přeci jen vždy patřil ke skvělým a dynamickým postojářům, o čemž by mohl vyprávět například Lawler, kterého Tyron zaskočil hbitým výpadem, po kterém tehdejší šampion Robbie skončil na zemi.

Právě Woodley slibuje, že Paula tvrdě ukončí a zároveň ho tak vyprovodí ze světa bojových sportů, což by asi MMA komunita uvítala. Uvidíme však, jak zápas dopadne. O Paulovi si sice můžeme myslet leccos, ale evidentně se mu nedá upřít, že na sobě tvrdě maká a skutečně touží po tom se v rámci boxu prosadit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *