Jake Paul lhal o prodejích PPV? Jaká je realita?

Jake Paul Tyron Woodley
Nedávno jsme se dočkali duelu Jake Paul vs Tyron Woodley, který samozřejmě přilákal hodně pozornosti. MMA komunita totiž byla hodně zvědavá, jak si Paul povede proti bývalému UFC šampionovi, který sliboval, že začínajícího boxera ukončí a doslova zničí, díky čemuž ho vyprovodí ze světa bojových sportů. To se však, jak už víme, bohužel nestalo. Zápas samotný moc záživný nebyl a krom jedné Woodleyho šance nenabídl až tolik akce. Z vítězství na body se tak nakonec radoval o něco aktivnější Paul, který si připsal čtvrté vítězství v řadě. Jake zároveň po akci avizoval, že se prodalo kolem 1 500 000 PPV přenosů, což by mohlo snadno konkurovat těm nejúspěšnějším UFC kartám. Jak to však bylo doopravdy?
Šampion Buchinger vysvětlil, čím ho Barborík tak nasr*l

Zahraniční zdroje, kterým se prý podařilo získat hodně důvěryhodné informace, mluví o tom, že se na turnaj Paul vs Woodley prodalo 450 000 – 500 000 PPV přenosů. To je přitom o zhruba milion méně, než avizoval sám Jake Paul. Samozřejmě bylo jasné, že bývalý YouTuber určitě přehání, ale i tak se obecně čekalo, že se prodej bude pohybovat kolem milionu. Realita je však odlišná.
Dle ohlasů na sociálních sítích se dá předpokládat, že zápas sice vzbudil hodně pozornosti, ale málokdo za něj byl ochotný zaplatit. Většina tak duel sledovala skrze free streamy, kterých je v podobných případech k dispozici velké množství.

I tak je však jasné, že si obě hlavní hvězdy královsky vydělaly. Paul a Woodley totiž údajně dostali 2 000 000 dolarů s tím, že rozhodně mají i podíly z PPV. To sice nebylo tak skvělé, jak se původně očekávalo, ale i přesto výplaty určitě navýšilo. Hlavně tedy u Paula, který má jako hlavní hvězda a tahák určitě hodně zajímavý podíl.

S ohledem na výsledek se hned začalo mluvit o možné odvetě, ale na tu nejspíš nedojde. Říkám si, kde je jako to tetování? Začíná mluvit o tom, že chce mít před sebou smlouvu a až pak si udělá tetování. Však jsme se na tom tetování shodli už před zápasem. Ten, který prohraje, jde na to. Teď se to však snaží změnit a hlásí se o odvetu. To nedává smysl. Pokud by si to tetování udělal a poslal do světa fotky a video, tak bych o tom mohl uvažovat, ale takhle to úplně posral. Mluví o tom, že si ho dá až když bude kontrakt. Posral to. Měl si dát tetování a nechat mě, ať se rozmyslím. Teď však mířím za většími věcmi. Chci se utkat se skutečným boxerem,” rozpovídal se Jake Paul.
2 komentáře na “Jake Paul lhal o prodejích PPV? Jaká je realita?”

  1. Pingback: "Mighty Mouse" se pod speciálními pravidly střetne s legendou Muay Thai

  2. Pingback: Šormová se zajímavě rozpovídala na téma zápasů muži vs ženy | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *