Jaké má Ondřej Novotný očekávání od turnaje OKTAGON UDG?

Ondřej Novotný OKTAGON
 

Už zítra se naplno rozjede kolotoč turnaje OKTAGON UDG, o kterém se sice dlouho mluví, ale až zítra nás čeká oficiální a následně i veřejné vážení, na které pak v sobotu odpoledne naváže samotný velkolepý turnaj. Původně se přitom nevědělo, jak se akce pojme. Jednou z možností bylo, že půjde o klasickou MMA akci s tím, že pro hlavní zápas se klec přestaví na ring, ale nakonec se podařilo vytvořit skvělé boxerské duely, které by nás v rámci MMA nenapadly a nebo by aktuálně nedávaly úplně smysl. Očekávání vedení jsou tedy hodně velká!
Lví Srdce Smith přiznal, proč nechce bojovat s Procházkou

“Pro nás to znamená prasknout další bublinu a přitáhnout do světa OKTAGONu nové lidi. Zainvestovat do toho, aby o tom mluvila celá republika. To nám jednoznačně dává i hlavní zápas mezi Vémolou a Marpem. Stejně tak, když lidi uvidí Siváka, Magarda, Mikuláška, Kotalíka nebo Petráška s Pirátem, tak se o ně začnou zajímat.  Bude tam třeba i Apollo, kterého všichni v OKTAGONu milují pro jeho zápasy. Pozornost si zaslouží i Mazuch, který s námi podepsal smlouvu, je neporaženej, svým granátem trhá lidem hlavy. My jim prodáme jejich příběhy, ukážeme, co je to za kluky a i když je dřív nesledovali, tak teď třeba začnou. Podle mého názoru je to z hlediska atraktivity nejlepší možná pozvánka na box, která tady kdy byla. Upřímně, čeští boxeři, byť jsou mnozí dobří, tak mají problém, že je lidé neznají,” vysvětlil promotér Ondřej Novotný pro Sport.cz, jaké má v souvislosti s akcí očekávání.

OKTAGON tým už má za sebou bohaté zkušenosti, ale boxerská akce je přeci jen zase něco nového. I přesto je prý na organizaci těžší MMA akce, než box, “Určitě MMA. V tuhle chvíli je box pro nás zábava, i pro kluky. Oni nemají ambici být nejlepšími boxery světa, takže jdou do většího rizika. Zároveň ale vědí, že to pro ně nic neznamená. Výhra, nebo prohra, jejich kariéru to nezastaví. Samozřejmě je to může někam nasměrovat, v případě některých zápasů to může být velký hype, peníze a všechno ostatní, ale na druhou stranu se nic neděje. Jejich hlavní soustředění je na MMA, takže je taková čistá radost pro boxerský zápas, pro to zažít vyprodanou O2 arenu a skvělý boj.”

Zdroj: Sport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *