Jak Vémola vyzval Marpa a v jaké váze chtěl původně zápasit?

Karlos Vémola Marpo
 

Za necelé tři týdny se konečně dočkáme rozuzlení sporu, který se táhne dlouhé roky. Hlavním zápasem turnaje OKTAGON UDG je totiž boxerský souboj Vémola vs Marpo, který původně vznikl v rámci XFN. Terminátor totiž Marpa vyzval po výhře nad Magonem na turnaji XFN 15, kterému vévodil právě souboj Marpo vs Rytmus. Jak výzva před lety vypadala a jakou váhu Vémola navrhoval?
Psychopat Bejr zuřivě reaguje na výzvu od Filipa Grznára

“Takový menší throwback, jak to vlastně bylo. On nikdy nepřijme výzvu – já to však udělal nahned. A 82 Kg jo?” připomněl Marpo na svém IG profilu, jak to vlastně s výzvou bylo.

“…Jeden z těch haterů byl také Marpo. Říkal, že nejsem komplexní bojovník a že nedokážu porazit Kincla. Stejně jsem ho porazil, takže jestli si Marpo myslí, že nejsem komplexní a že neumím postoj, tak klidně do té 82 shodím taky a v postoji, pokud se mu podaří dostat přes Rytmuse, mu namlátím. On však výzvu od opravdového zvířete nikdy nepřijme. Jen od kluka, který ještě nikdy nezápasil, a to je Rytmus, tak doufám, že mu všichni budete fandit. Jestli se přes něj náhodou dostane, tak Marpo, 82 Kg v ringu, kickbox, box, cokoliv chceš. Já jsem připravený. Já jsem připravený na všechny,” hlásal Karlos Vémola na konci roku 2018 před O2 Arénou.

Jak to nakonec dopadlo? Marpo dokázal Rytmuse porazit a následně výzvu od Vémoly přijal. Trvalo však několik dlouhých let, než se souboj finálně domluvil a naplánoval. Nyní se ho tedy dočkáme a uvidíme, kdo uspěje.
 

Jak to vidí Patrik Kincl?

“Já tipuju Marpa. Jednak mu samozřejmě víc fandím, to je asi jasný. A myslím, že na to boxerský um má, stejně tak nějaké zkušenosti. Dlouho se na to připravuje, proto věřím, že by mohl uspět,” prozradil pro iSport.cz šampion.

Sám by se navíc podobnému boxerskému střetu nebránil, “Byl bych schopen nastoupit proti většině lidí, když s tím nemá problém druhá strana. Pro mě je to vyloženě sport. Vnímám to, jako bych si šel kopnout za barák fočus nebo pinknout tenis. Byť tenis neumím. Ale třeba ping pong, v tom bych rozsekal každého.“

Úvodní foto via Black Art


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *