Jak to vypadá s letošním OKTAGON turnajem na Štvanici?

OKTAGON

Na konci července se na pražské Štvanici pravidelně koná OKTAGON turnaj, který má zažitý podtitul „nejhezčí turnaj roku“. Tenisová aréna v kombinaci s otevřeným nebem totiž nabízí unikátní atmosféru, kterou si fanoušci nadšeně pochvalují. Vedení se navíc vždy snaží akci nějak ozvláštnit, takže jsme minulý rok například mohli sledovat speciální Halftime show a nebo již tradiční ohňostroj. Letos jsme se však zatím potvrzení termínu nedočkali. Vedení totiž přiznalo, že se objevily problémy. Jak to tedy aktuálně vypadá?

UFC prezident Dana White reaguje na šokující prohru Lucie Pudilové

„Kdy bude Štvanice?“ reagoval Ondřej Novotný v jednom ze svých předchozích vysílání na dotaz od fanouška. „Máme tam nějaký technický problém. My už jsme to začali zveřejňovat a tak dále, ale pak jsme se dostali do nějaké slepé uličky. Jakmile budeme vědět, tak to zveřejníme. Vím , že spousta z vás už si rezervovala lístky a tak dále na poslední červencovou sobotu. Uvidíme… Jsem z toho sám nešťastný. Netušil jsem, že se tohle vyřine. Není to jednoduché dělat sport v Praze, když to řeknu takhle.“

Na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 41 jsme tedy zjišťovali, zda už jsou nějaké novinky. „Ohledně Štvanice máme nějaké novinky, ale dáme vám je vědět na konci tohoto měsíce. Asi tak,“ reagoval Ondřej Novotný.

„Ano,“ doplnil pak Ondřej po poradě s kolegou Palem Nerudou v reakci na dotaz, zda může alespoň potvrdit, že na konci července dostaneme další OKTAGON turnaj, i kdyby to nemělo být na Štvanici.

    

Více se tedy nejspíš dozvíme na turnaji OKTAGON 42, který se koná na konci měsíce v Bratislavě a kde bude právě prostor představit další plány, protože červnový Oberhausen už byl jasně naznačen, takže je čas se pomalu zaměřit na další akce, které nás čekají v průběhu léta a bezprostředně po něm.

O dalším vývoji vás tedy budeme průběžně informovat, ale rozhodně se můžete těšit, že na konci července nějaký turnaj dostaneme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *