Jak to má Patrik Kincl aktuálně nastavené ohledně organizace UFC?

Kincl

Už v rámci původního pořadu Tváří v tvář, kde došla řeč na to, že Patrik v minulosti kvůli Vémolovi a dalším okolnostem odmítl nabídku od UFC, šampion zmiňoval, že je s ligou mistrů stále nějakým způsobem v kontaktu. Následně však doplňoval, že žádná velká jednání neprobíhají, což by se však mohlo změnit, protože Patrik díky výhře nad Vémolou poskočil ve světovém žebříčku a vylepšil tak své dosavadní maximum na 46. místo střední váhy. Jak to má vlastně Kincl ohledně ligy mistrů nastavené?

Karlos Vémola přiznává, co hrozí, pokud mu OKTAGON nevyjde vstříc

„Tato eventualita tady kdysi byla, bylo to nahozeno. Nyní to nechávám plynout, uvidíme. Já obecně se za tím už neženu, neříkám si, že tenhle zápas musím vyhrát, abych zabojoval o UFC, pak budeme zase v kontaktu, hned to začneme ladit,“ přiznal Patrik Kincl pro Kaocko.cz před odletem do Kanady, kam doprovází Davida Dvořáka, že možné angažmá v lize mistrů nijak extra neřeší.

„Kdyby nabídka přišla, uvažoval bych o tom. Teď dělám frajera, že to mám uzavřený, ale napíše matchmaker Maynard, že bychom to zase otevřeli, já nebudu dva dny spát a budu přemýšlet pro a proti. Bylo by to stoprocentně něco zajímavého, ale nebudu se aktivně za tím hnát. Když to přijde, budu to rozsekávat, ale abych za nimi teď běhal, že jsem vyhrál, to ne.“

Patrikovi se totiž nyní asi více „vyplatí“, když zůstane v OKTAGONu, kde je dominantním šampionem, díky čemuž se mu otevírají zajímavé možnosti. OKTAGON je navíc v poslední době schopen vozit zajímavé soupeře, takže by jistě nebyla nouze ani o sportovní výzvy, které Kincl dlouhodobě vyhledává.
   

Faktorem by mohlo být i to, že bychom se příští rok mohli dočkat další řady projektu Tipsport Gamechanger, což samozřejmě zatím nebylo potvrzeno, ale kdyby došlo na pokračování, tak by střední váha byla naprosto ideální, protože nabízí seznam sakra zajímavých jmen.

Zkrátka je teď možná pro Patrika mnohem výhodnější budovat si pozici a slávu na domácí scéně, na čemž může i zajímavě vydělat, než být jeden z mnoha, který se musí v UFC probít přes ty nejlepší z nejlepších. 

Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine. Pokud se nic zásadního nezmění, tak by měla být další obhajoba s Bryczekem s tím, že se rýsuje hned celá řada dalších možných vyzyvatelů.
  

Pokud se nic nezmění, tak na Kincla čeká Bryczek a další borci

„Na Patrika bych vypsal lepší kurz. Byl by pro mě favorit, ale věřím tomu, že by měl Bryczek šanci. Patrik je však komplexní borec. Dokázal to ve všech OKTAGON zápasech. Umí wrestlit, umí na zemi, umí boxovat, umí soupeře ukončit. Patrik by pro mě tedy byl favorit, ale myslím si, že Bryczek je důstojný soupeř. Je to nejlepší soupeř, který aktuálně ve střední váze je,“ nabídl Miloš Petrášek v rámci vysílání s Ondřejem Novotným názor na možný duel Kincl vs Bryczek.

Promotér pak přidal i další jména, která by se mohla v blízké době hlásit o titulový souboj, „Je tam samozřejmě Vlasto Čepo s Matějem Peňázem, kteří však jdou spolu. Nevím, jestli by teď řekli ano na zápas s Patrikem. Vlasto po případné výhře nad Matějem asi ano. Nevím však Matěj, kdyby porazil Vlasta, protože je velmi opatrný. Máme tam Piráta, který se vrací do střední váhy. Ten je teoreticky jeden zápas od titulu. Kdyby Patrik nechtěl dlouho jít a Pirát šel s Bryczekem a vyhrál by, tak je zpátky. Jsou tam varianty. Plus mám před podpisem jednoho řezníka krásného. Frajer neskutečný a zajímavý. Vypadá to, že jsem před podpisem, ale dokud podpis není, tak nikdy nevíš.“
  

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *