Jak to má Joker Ilič s RCC? Odpovídá zástupce organizace

RCC, Ilič

Aleksandar Ilič vydal v pátek v podvečer na svém Instagramu zprávu, že ho brzy čeká další zápas. Tato informace se později potvrdila a Ilič se 26.8. utká na turnaji ruské organizace RCC s legendárním Alexanderem Shlemenkem (61-13-1NC). Mnozí fanoušci se podivovali, jak je možné, že Ilič nastoupí v jiné organizaci, když má platnou smlouvu s OKTAGONem. Nemusíte se strachovat, o Iliče v tuzemské organizaci nepřijdete. Na otázky nejen ohledně Iliče nám odpověděl zástupce RCC Martin Wodecki.

Vémola posílá vzkaz z nemocnice! Podívejte se, co mu vytáhli z těla

Jaká je momentálně smlouva mezi RCC a Aleksandarem Iličem? Jde pouze o jednorázovou záležitost, nebo se představí ve více zápasech?

Dobrý den, tentokrát z České republiky. Ilič má s RCC smlouvu v současné době jen na jeden zápas a to na 26.8. proti Alexanderu Shlemenkovi. Jednání RCC a Iliče začalo před zápasem s Karlosem na Štvanici. Jeho manager i Alexandar souhlasili. Mimo Iliče byli osloveni i někteří bojovníci z ČR, ale odmítli. Já jejich důvody chápu. A prosím neptejte se na jména, nebylo by to korektní, ale jednalo se o kvalitní české bojovníky. Jestli se Ilič představí vícekrát v RCC je otázkou jeho výkonu a dohod, které on teď řeší.

Mluvil jsem i s Ondrou Novotným. Myslím si, že naše poslední spolupráce byla dobrá a určitě se z naší strany snažíme. Ondra se k celé situaci s Iličem postavil velice dobře a myslím, že to může mít i dobrý příběh s pokračováním, třeba? RCC má na zápas s Iličem podepsaný platný kontrakt, to jediné můžu potvrdit.

Proč si organizace RCC vybrala právě Iliče, který minulou sobotu nestačil na Karlose Vémolu v titulovém duelu na turnaji OKTAGON 34?

Jak jsem již řekl, vyjednáváni začala již před tím to turnajem. U Shlemenka měl být soupeř Ismailov, ten se zranil. Ve hře byla různá další jména, ale finální rozhodnutí byl Ilič. RCC bude ve střední divizi v blízké budoucnosti pořádat titulový zápas a možných adeptů je hodně, kvalitních a žebříčkové v první stovce. Shlemenko, Ismailov, Ragozin, Enomoto, ale třeba i Ilič, kdyby přesvědčil svým výkonem. RCC záleží na kvalitě bojovníků.

Co si od souboje Shlemenko vs Ilič organizace RCC slibuje?

Hledali jsme adekvátní náhradu pro Shlemenka. Ilič od roku 2017 bojuje ve střední váze a je to dobrý postojář, byť není aktuálně vysoko v žebříčku, tak zápas to bude divácky velice atraktivní předpokládám. Oba jsou tvrdí postojáři, a to je vždy atraktivní.

Vzhledem k aktuální situaci, která stále ve světě panuje, je možné, že se nějaký zápasník z RCC představí v České republice, nebo je to zatím nereálné?

Je to otázkou jak se organizace v České republice budou stavět k této situaci, u našich zápasníků zájem je, tak uvidíme. Jde o to, jestli se k tomu české organizace postaví například jako UFC a ONE FC, kde není problém, že tam bojují Rusové. Glory a další organizace naopak propouštějí ruské bojovníky. A také v první řadě, jak by zareagovali fanoušci, to je pro promotéry důležité.

O jaké české zápasníky má případně zájem organizace RCC?

Určitě jsou to David Kozma, Leo Brichta, Karlos Vémola a další jména. Po posledním turnaji RFA by byl pro RCC možná zajímavý i Vojta Garba. V kicku určitě Vašek Sivak, Matěj Kozubovský, Milan Páleš, Bernard Plavec a třeba i mladé talenty jako je Sivek a Mané.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *