Jak Novotný reagoval na to, že je jeho hvězda Szabová těhotná?

Lucia Szabová Ondřej Novotný
V zákulisí už se sice informace nějakou dobu šířila, ale až na turnaji OKTAGON 31 jsme se dočkali poměrně nečekaného oznámení. Bylo totiž potvrzeno, že je vítězka reality show OKTAGON Výzva Lucia Szabová těhotná, takže jí samozřejmě delší dobu neuvidíme v boji, protože jasnou prioritou je nyní narození prvního potomka, kterého Lucia čeká se svým přítelem, rovněž bojovníkem, Šimkuličem. Jak vlastně Ondřej Novotný jako promotér na novinku reagoval, protože přeci jen přišel o hvězdu, které se předpovídala obrovská budoucnost, která teď nabrala jiné kontury.
Khabib se opřel do “práskače” Covingtona a navrhl mu trest

“V první chvíli byl Ondra hodně překvapený, ale to ostatně i já. Každopádně to přijal maximálně pozitivně. Zvlášť když viděl, jak velkou radost mám z té zprávy já sama. V tu chvíli asi poznal, že je všechno tak, jak má být. A začal se upřímně radovat i on,” prozradila Lucia Szabová pro server Kaocko.cz. Stejně překvapená byla i rivalka Lucie Pudilová, “Také Lucka byla samozřejmě nejdříve dost zaskočená. Nejspíš ani pořádně nevěděla, co na to říct. To ale asi každý, komu jsem to tehdy řekla.”

Lucie tak má nyní před sebou novou etapu života. Je tedy jasné, že zápasení půjde na chvíli stranou, ale to neznamená, že se ho talentovaná bojovnice vzdala úplně. Stále se v rámci možností udržuje ve formě a navíc se snaží své zkušenosti předávat dál, “Nejhorší je pro mě zvyknout si na tak velkou změnu mého životního tempa. Byla jsem totiž zvyklá pravidelně trénovat s tím, že vrcholem mé snahy byl vždy nějaký zápas. Takový byl už můj směr a bez něj jsem najednou pořádně nevěděla, co vlastně budu celý den dělat.
Nějakým způsobem trénuji sice pořád dál, a to dokonce i ostatní lidi, ale upřímně musím říct, že takový typ tréninku mě vážně moc nenaplňuje… V kondici se ostatně snažím udržovat i teď během těhotenství, abych z toho příliš nevypadla. Navíc znám spoustu skvělých zápasnic, co po miminku byly v kleci ještě lepší. Tak třeba se to poštěstí i mně.”

Celé rodině přejeme hlavně zdraví, protože to je v tuto chvíli nejdůležitější!

Zdroj: Kaocko.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *