Jak Karlos Vémola vnímá Marpa a kvůli čemu ho nenávidí?

OKTAGON Marpo Vémola
Už se to nezadržitelně blíží. Tuto sobotu se snad před vyprodanou O2 Arénou v hlavním zápase turnaje OKTAGON UDG utkají Karlos Vémola a Otakar Petřina aka Marpo. Konečně tak dostaneme souboj, o kterém se mluvilo v době, kdy Marpo v rámci XFN bojoval s Rytmusem. Oba borci se v rámci promo aktivit a různých rozhovorů potkali hned několikrát, takže měli spoustu možností si vyměnit názory. Trashtalk však zachovali v únosné rovině, kdy se nepouštěli do žádných podpásových útoků a spíše se vzájemně hecovali. Jak vlastně Vémola soupeře vnímá a proč ho přeci jen nenávidí?
Marpo popisuje “komplikovaný vztah” s promotérem Novotným

“Tvrďák, má koule, respekt za to, že to vzal, co tomu obětoval. Změnil jsem plno věcí, on taky musel změnit plno věcí. Nemyslím si, že všichni ti ostatní zpěváci, co teď taky boxujou, tomu obětovali, co on. Těch, co teď lezou do ringu, je přitom opravdu hodně, ale rozhodně tomu nedávaj, co tomu obětuje Marpo. Bere to smrtelně vážně,” vysvětlil Vémola pro iSport.cz, jak soupeře vnímá.

Terminátor je však známý tím, že se musí na oponenta pořádně naštvat a musí ho doslova nenávidět. “Já ho nenávidím každou minutu dne! Za ty hloupý kecy, za to jak kvůli němu nejím… Za to, jak teď furt poslouchám jeho dohadování o rozích, rukavicích a podobně. Mně je to fakt jedno, já nastoupím, v čem se řekne. Takže jsem se naučil ho svým způsobem nenávidět a mám k tomu milion důvodů. Teď už jsem ale fakt moc unavenej na to, abych je jmenoval.”

Ještě před soubojem v ringu přijde na řadu boj s páteční váhou. Ten by měl mít Marpo přeci jen o dost snazší, protože se už před časem chlubil, že má kolem 88 Kg, takže měl smluvený limit na dohled. To Vémola týden před vážením avizoval, že mu ještě chybí cca 11 Kg. Terminátor však má oproti soupeři tu výhodu, že má s podobným shazováním bohaté zkušenosti. Posledně to sice nevyšlo, ale o to motivovanější nyní Vémola bude, aby limit bez problémů splnil.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *