Jak je to s případnou náhradou pro Kincl vs Vémola 2? Ve hře jsou hned 3 možnosti

Kincl Vémola

Všichni samozřejmě doufáme, že se nic nestane a my tak díky tomu 20.5. na turnaji OKTAGON 43 dostaneme odvetu Kincl vs Vémola 2, na kterou domácí scéna čeká už dlouhé roky. Na druhou stranu však bohužel víme, jak nevyzpytatelné a nepředvídatelné MMA je. Viděli jsme už leccos a navíc bohužel platí, že zranění může přijít doslova kdykoliv. Právě pro případ, že by se Kinclovi a nebo Vémolovi něco stalo, má organizace připravené hned 3 různé možnosti.

Mawar Růžička reaguje na popichování a výzvu od gangstera Veselého

„Já to řeknu tak, že máme tři náhradníky. Určitě na turnaji bude zápas, ve kterém bude domluveno, že v případě, že by se cokoliv stalo, tak bude připravená náhrada. Náhradu zveřejníme zanedlouho, protože dotahujeme některé věci, aby nám to celé zapadlo,“ vysvětlil pro MMA Shorties promotér Ondřej Novotný, že má organizace připravené hned 3 možné náhradníky.

Součástí karty turnaje OKTAGON 43 totiž evidentně bude souboj ve střední váze, ve kterém nastoupí dva borci, kteří budou mít v případě potřeby šanci naskočit jako náhrada. K nim pak bude evidentně ve hře ještě jedno další jméno. Organizace tedy počítá se vším, takže by nemělo dojít k tomu, že o titulový souboj kompletně přijdeme, ale i kdyby se něco pokazilo, tak Kincl a nebo Vémola určitě budou mít soupeře.

V návaznosti na konec minulého roku, kdy se jako o možné náhradě pro Kincla mluvilo o Breesovi, což nakonec nevyšlo, což měl Terminátor Kinclovi za zlé, se čekalo, že by toto jméno mohlo v mixu figurovat znovu, ale Breese má nyní zápas v KSW a poté si naplánoval další duel, takže toho asi můžeme ze seznamu vyřadit.

Jako možný náhradník se pak naopak hlásil Kaik Brito, který by prý v případě potřeby neměl problém naskočit do titulového souboje. Jak už však zaznělo v úvodu, doufejme, že žádná náhrada nebude potřeba a my tak dostaneme velkolepou odvetu, která napíše další velkou kapitolu domácí scény.

Píno má obavy, že odveta znovu nebude

„Myslím si, že nebude. Věřím tomu, že by všichni chtěli, možná i ten Karlos, ale za mě k tomu nedojde,“ přiznal před časem Ondruš pro Sport.cz. „Nechci předvídat a nechci malovat někomu čerty na zeď, ale to se samozřejmě může stát. Jak jsem slyšel, tak Karlos je na tom chvíli dobře a chvíli špatně. Jak to své tělo nezregeneruje, tak se to klidně může stát.“

Patrik Kincl měl přitom dvě možnosti. Mohl se vydat cestou odvety, což také udělal, a nebo cestou Tipsport Gamechangeru, což nakonec nedopadlo. „Na jednu stranu to chápu, je to pro něj osobní a něco, za čím si jde skoro tři roky. Asi tomu rozumím. Ale samozřejmě sportovně je to za mě hloupost. Už mohl být dávno někde jinde. Nevidím mu ale do hlavy a nemůžu to soudit za něj. Z hlediska sportovní stránky si přesto myslím, že je to krok dolů. Je to škoda. Mohl být třeba v KSW nebo UFC a celkově ve veltru brouzdat úplně jiné vody a prát se s lepšími soupeři, než je Karlos.

Jak jsem říkal už předtím, myslím si, že tohle je pro něj brzda v kariéře. Ale on to asi takhle potřebuje, je zapotřebí ctít to, co je pro něj přednější. Chce si uzavřít tuhle kapitolu. Z jeho pohledu to chápu, to ego je asi nepřekonatelné a je zapotřebí to uzavřít. Stranou jde asi nejen ten Gamechanger, protože je pravda, že by musel častokrát shazovat a držet si váhu. Byla by to pro něj nepříjemnost. Zároveň si ale říkám, že je to škoda.“

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *