Jak je na tom aktuálně hospitalizovaný Miroslav Štrbák?

Štrbák
Dnes v poledne jsme vás informovali o tom, že byl bohužel známý slovenský bojovník Miroslav Štrbák ve vážném stavu převezen do nemocnice poté, co na tréninku dostal infarkt. K věci se nyní vyjádřila i jeho manažerka a server Czechfighters, kterému se podařilo získat smutné detaily.
Krádež? Reinders vysvětluje, proč Bledá právem porazila Szabovou

“Mirko je v nemocnici v Bratislavě na Kramároch. Na tréninku se mu udělalo špatně. Ostatní bojovníci mu okamžitě poskytli první pomoc a byla ihned zavolána rychlá záchranná služba. Jeho stav je stabilizovaný. Více informací bychom nyní po dohodě s jeho rodinou nechtěli podávat. Celý OFA tým a ostatní MMA bojovníci jsou myšlenkami s ním a jeho blízkými,” vzkázala skrze server Československé MMA manažerka Nina Sedláková.
“Modlíme se za tebe Miro! MMA zápasník Miro Štrbák zkolaboval na tréninku a ve velmi vážném stavu leží v umělém spánku v nemocnici. Příčinou kolapsu byl rozsáhlý infarkt. Následné testy v nemocnici prokázaly, že Miro v minulosti již jeden menší infarkt prodělal, což on sám ani nezaznamenal. Celý týden pracoval na stavbě, v neděli regeneroval v sauně a včera na běžném tréninku techniky si najednou sednul a zastavilo se mu srdce. Následovala dlouhá resuscitace a převoz do nemocnice, kde ho ještě cca dva dny budou držet v umělém spánku. Jaké budou další prognózy se uvidí až po probuzení.

Prosím, modlete se za Mira a pošlete mu na dálku mnoho sil na uzdravení. Věříme, že vaší podporu vycítí a pomůže mu! Zároveň na vás apelujeme, dávejte na sebe pozor, nepřepínejte se, choďte na kontroly k lékařům, pokud sportujete, nechávejte si dělat zátěžová EKG a hlavně nepřecházejte onemocnění. Právě přecházení nemocí velmi často sedá na srdce a může mít fatální důsledky i u mladého člověka,” doplnil pak server Czechfighters na svém IG profilu.
Wolverine

Do povědomí domácích fanoušků se Štrbák, který nápadně připomíná oblíbenou komiksovou postavu, dostal hlavně díky OKTAGONu, ale ve skutečnosti jde o zkušeného veterána, jehož první profesionální zápas se datuje k roku 2011. Během své bohaté kariéry se potkal s takovými jmény, jako je Pukač, Pokorný, Deák, Přibyl, Vávra, Kozma, Kuzník a mnoha dalšími. Celkem má na svém kontě 30 zápasů s tím, že 19 vyhrál a 10 pohrál. Hned 16 soupeřů navíc dokázal ukončit před limitem, převážně via KO/TKO.

Miro je v komunitě známý tím, že je to houževnatý borec, který se jen tak nevzdává a do všeho jde naplno. Právě tyto kvality, které zdobily jeho MMA kariéru, by mu nyní měly pomoct v dalším boji, tentokrát s vlastním zdravím.

Mirovi samozřejmě touto cestou přejeme, aby byl co možná nejdříve v pořádku. Fanoušky zároveň prosíme, aby v tuto chvíli zanechali všechnu negativitu stranou a vyjádřili hlavně podporu. Vzkazy můžete zanechávat například přímo na jeho IG profilu, který najdete ZDE.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *