Jak budou vypadat turnaje OKTAGONu v Liberci a Bratislavě?

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA před časem vyzvala fanoušky, aby napsali vysněné zápasy, které by chtěli v OKTAGONu vidět. Nejvíce byl samozřejmě zájem o titulovou odvetu Kincl vs Vémola 2, která na na programu na květen, nebo souboj šampionů Magard vs Lopez, který bude vévodit liberecké akci. Nyní byly navíc potvrzeny další zápasy, o které si fanoušci hodně psali a navíc známe i zápasy, které uvidíme v Bratislavě.

UFC 285 – Výsledky Vážení: Na vážení dorazil i Conor McGregor

Organizace OKTAGON se poprvé představí v Liberci, kam si přichystala také titulový duel v bantamové váze mezi šampionem Jonasem Magardem a Gustavem Lopezem, který v prosinci porazil Filipa Macka a získal prozatímní titul. V hlavním předzápase se představí šampion polotěžké váhy Karlos Vémola, který se utká s Alem Matavaem. Tento zápas však nebude titulový a bude pouze na tři kola. Na jaké další souboje se můžeme těšit? 

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs. Lopez

Vémola vs. Matavao

Palasz vs. TBA

Montagnac vs. Gottvald 

Škvor vs. Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

V Bratislavě se také dočkáme titulového duelu. V hlavním souboji se Losene Keita pokusí získat titul pérové váhy a stát se dvojnásobným šampionem organizace OKTAGON. Proti bude šampion Mate Sanikidze. Bohužel jsme přišli o očekávaný souboj Čepo vs Peňáz, jelikož si český zápasník zlomil ruku, ale Vlasto Čepo by v Bratislavě neměl chybět. Kdo další se představí na turnaji v Bratislavě?  

28.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs. Keita 

Čepo vs. TBA

Mazuch vs. 

Paulus vs ?

Kohout vs. Ryšavý

Magnor vs Kotalík 

Stuart vs. TBA 

Bahník vs. Rock 

20.5. Praha – OKTAGON 43

Kincl vs. Vémola 2

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44

Eckerlin vs. TBA

Jungwirth vs. TBA 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *