„Já jsem Terminátor,“ hlásí Cverminátor! Řekne si Alex o titul?

Cverna, IAF

Organizace I Am Fighter aktuálně chystá dva galavečery. Ten první se uskuteční 6. května v Říčanech a druhý je na plánu o měsíc později 9. června v Sokolově. A právě na turnaji IAF 8 v Sokolově se představí těžká váha Alex „Cverminátor“ Cverna (8-2), který měl v posledních letech smůlu na zranění a zápasil hlavně v boxu. Nyní si však může vybojovat titulovou šanci!

Karlos Vémola reaguje na aktuální kauzu a zmínky o vězení

„Alex 8-2 se do klece vrací po bez mála dvou roční pauze! Jde mu totiž jen o jedno! Získat TITUL v těžké váze! „Já jsem terminátor, jsem na scéně už dlouho a ten pás patři mně!“ V roce 2020 bral výhru na IAF 2, kde porazil Martina Horského. V první řadě ho ale čeká zápas v Sokolově, kde si jede oprášit své rukavice a připsat si devátou výhru v kariéře. Můžeme očekávat v jeho podání rychlý proces, protože z osmi zápasů bylo 6x hotovo před bodovým rozhodnutím! Vrátí se staro/nový CVERNA a projde bez problému přes svého soupeře?

„Tím bude nebezpečný Gruzínec Soslan Gasiev. Oproti Alexovi je Soslan v MMA aktivnější a taky má větší zápasovou zkušenost. Nesmíme zapomenou zmínit jeho KO údery! Na IAF 4 šel do bitvy s Yevheniim Orlovem, kterého pořádně „nahulil“ v prvním kole, ale nakonec padl. Většinu svých dalších zápasů vyhrál tvrdým knockoutem a Alexovi bude chtít rozhodně zatopit,“ informovala organizace IAF na svých sociálních sítích.

Gasiev je proti Cvernovi velice aktivním zápasníkem. Od roku 2019 zaznamenal hned šestnáct zápasů s bilancí 6-10 a momentálně táhne sérii šesti porážek v řadě. Cverna od roku 2015 zaznamenal pouze deset soubojů, ale může pochlubit kladnou bilancí 8-2. Naposledy se však v oktagonu představil před více jak dvěma lety, dokáže se 47letý veterán vrátit a vybojovat si titulovou šanci?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *