Ivan Buchinger vzpomíná na souboj s Conorem, na který si i vsadil

Conor McGregor Buchinger

Conor McGregor asi na slovenskou legendu Ivana Buchingera vzpomíná hodně v dobrém. Právě díky výhře nad legendárním Bukim se totiž stal dvojnásobným šampionem organizace Cage Warriors, díky čemuž si zajistil vstupenku do UFC, kterou, jak víme, dokázal skvěle proměnit v neuvěřitelnou kariéru, skrze kterou se nesmazatelně zapsal do historie bojových sportů. Ivan samozřejmě na souboj vzpomíná trochu jinak, protože byl tvrdě ukončen. Ještě před samotným soubojem se však radoval, že mu přejí kurzy, takže si i trochu vsadil.

Oheň na střeše! Mikulášek se ostře pustil do rivala Borárose

Ivan do souboje vstupoval ve chvíli, kdy měl na kontě 3 výhry v řadě, které získal před limitem. Tou dobou měl navíc z posledních 10 zápasů jen jedinou prohru, takže si hodně věřil. „Bral jsem ho jako obyčejného soupeře. Řekli mi, že se utkám s McGregorem. Opravdu nevýrazné jméno. Měl jsem tou dobou lepší bilanci, na YouTube mě nijak extra nezaujal. Napadlo mě, že ho zabiju jako nic. Nechápal jsem, proč bookmakeři označili za favorita právě jeho (1,6 – 2,4). Vsadil jsem tedy na svou výhru 100 eur. No, nebyla to nejlepší investice,“ vrátil se Ivan Buchinger pro Šport.sk k souboji s Conorem McGregorem.

Duel nakonec skončil hned v prvním kole poté, co se McGregor vyhnul ráně a kontroval tvrdým hákem, který Buchingera poslal k zemi. Právě na konci tohoto roku slavil zmíněný zápas desetileté výročí, protože se odehrál na konci roku 2012.

„Pak za mnou také přišel do šatny, ale byl jsem mimo. Nepamatuji si přesně, co řekl. Něco v tom smyslu, že to byla dobrý zápas a jak jsem se cítil. Hraje divadlo, aby se zviditelnil, ale jinak je to obyčejný chlap. Sedlák jako já, jen s větším kontem,“ pokračoval Buki.

    

Slovenský borec se však prohrou nenechal zlomit a od souboje s Conorem následně nasbíral 10 výher v řadě. Na konci roku 2019 ho v rámci M-1 zastavil až Idrisov, který vyhrál via KO.

Poslední roky Buki působí na domácí scéně, kde sbírá další úspěchy. Jako první se totiž dokázal stát dvojnásobným OKTAGON šampionem. Následně však skrze prohru a zranění o tituly přišel, ale rozhodně ještě neřekl poslední slovo.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / UFC
 1 komentář na “Ivan Buchinger vzpomíná na souboj s Conorem, na který si i vsadil”

  1. Pingback: Baroni byl převezen do proslulé mexické věznice! Kolik let mu hrozí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *