Islam Makhachev hlásí pauzu! Kdy uvidíme šampiona znovu v akci?

Islam Makhachev, UFC

Šampion lehké váhy UFC Islam Makhachev (24-1) doufal, že organizace brzy ohlásí jeho další zápas, ale vzhledem k tomu, že se k tomu vedení UFC nemělo, tak Islam mění plány a vyhlašuje pauzu. Makhachev se naposledy představil na turnaji UFC 284, který se konal na začátku února v Austrálii, kde na body porazil šampiona pérové váhy Alexandera Volknovského. Jak dlouhá bude pauza zápasníka z Dagestánu?

Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

Islam Makhachev je momentálně v Las Vegas, kde se prý sešel s vedením UFC, se kterým chtěl probrat jeho další zápas. Bohužel pro fanoušky to vypadá tak, že si budou muset několik měsíců počkat, než se Islam opět postaví vrátí do oktagonu UFC. Makhachev prý doufal, že mu UFC zarezervuje zápas na nějakém z letních turnajů, ale vedení organizace pro něj v tomto termínu nejspíš nemělo žádného vhodného soupeře. 

„Sean Shelby, Hunter Campbell i Dana White, všichni mi říkají: Chceme ti dát nějaký čas na odpočinek a chceme tě vidět v Abú Dhabí,'“ řekl Makhachev. „Myslel jsem si, že mi dají nějaký zápas v červnu nebo v srpnu, ale říkají: Vrátíš se v Abú Dhabí.“

Organizace UFC v Abú Dhabí pořádá každoročně turnaj a ve čtvrtek oznámila datum dalšího galavečeru ve Spojených arabských emirátech. Islam Makhachev by se tak měl s největší pravděpodobností představit na turnaji UFC 294, který je pro Abú Dhabí naplánován až na 21. října. Islam se také vyjádřil potenciální odvetě s Alexanderem Volkanovskim. 

„Lidé o tom stále mluví,“ řekl o zápase s Volkanovskim. „Protože svého soupeře vždycky rozdrtím, tak ho chci také ukončit. A vím, že to dokážu. Když bude chtít, tak možná za pár zápasů, nebo pokud oba zvítězíme v následujících zápasech. Když to lidé budou chtít, můžeme uskutečnit odvetu,“ dodal.      

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *