Irské hvězdy si předávají štafetu? Podívejte se, jak spolu trénují McGregor a Garry

McGregor Ian Garry

Když se v MMA světě řekne Irsko, tak se asi většině fanoušků vybaví bývalý dvojnásobný šampion a největší hvězda MMA světa Conor McGregor. Ten je však v poslední době aktivní jen velice minimálně, pokud nepočítáme sociální sítě, takže je třeba, aby po něm někdo převzal štafetu a zdá se, že se objevil ideální adept. Ian Garry, kterému mnozí přezdívají „Hodný Conor“, což už taky úplně neplatí, totiž zatím v UFC válí a zdá se, že má liga mistrů další velkou hvězdu. Nyní si navíc oba borci zatrénovali a předali si zkušenosti.

To snad ne! Robert Bryczek nakonec v UFC bojovat nebude?

Garrymu se donedávna přezdívalo „Hodný Conor“, ale to už tak docela neplatí. Ian totiž v poslední době vystrčil růžky a ukázal, že mu není cizí ani ostrý trashtalk. Vše začalo už tím, že předpověděl, jak ukončí Rodrigueze, kterému večer před vážením podstrčil před pokoj pizzu, a pokračovalo výpady proti Nealovi a Magnymu. Toho Ian v posledním souboji porazil a také mu věnoval hned celou řadu prostředníčků.

Dá se očekávat, že po tréninku s Conorem si Ian osvojí nejen nové techniky, ale i trashtalk, kterým byl McGregor vždycky pověstný.

Uvidíme, jak budou kariéry obou borců pokračovat. Garry má totiž šanci navázat na úspěšnou sérii, zatímco u Conora se čeká, kdy a proti komu se znovu představí v boji. 

 

Garry před časem prozradil, jaký je jeho vysněný zápas

„Můj vysněný zápas si představuji v aréně v irském Dublinu,“ řekl Garry v rozhovoru pro Sporting Post. „A mým vysněným soupeřem je Khamzat Chimaev, protože o něm všichni mluví jako o zlém chlápkovi a strašákovi, ale já časem dostanu šanci nakopat mu zadek.“

Jestli je to ten největší padouch, kterého se všichni bojí, tak já světu ukážu, co je zač. V Irsku by to byl můj vysněný soupeř. Chci toho zasranýho Vlka. Chci toho drsňáka. Chci být ten největší drsňák na světě a všichni za něj momentálně považují jeho, ale nechte mě, ať mu rozbiju hubu, a uvidíme, co se bude dít pak.“

„Nejsem nejlepší zápasník na světě,“ pokračoval Garry. „Nejsem nejlepší zápasník jiu-jitsu na světě, nejsem nejlepší postojář na světě, nejsem nejlepší bojovník MMA na světě… zatím. Ale učím se od některých velikánů. Nedávno jsem trénoval s Gilbertem Burnsem a Felipem Penou, což jsou jedni z nejlepších grapplerů, jaké kdy svět viděl a mistři světa v jiu-jitsu. Učil jsem se od takových borců, jako jsou Leon Edwards a Stephen Thompson. Henry Hooft a Henry Clemson jsou úžasní trenéři postoje a hlavně jsou to skvělí lidé, se kterými se dokážu spojit a kteří mi pomáhají růst.“

Na vysněný zápas na domácí půdě proti Chimaevovi si však irský prospekt bude muset počkat. Khamzat se má v říjnu na turnaji UFC 294 utkat s Brazilcem Paulem Costou a prezident UFC Dana White se nechal slyšet, že organizace nemá v nejbližší době v plánu navštívit Irsko.  

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *