Inkvizitor do Gamechangeru? Co si o tom myslí sám Miroslav Brož?

Brož

V návaznosti na poslední přestup, který se na naší scéně udál, se mezi fanoušky spekuluje, zda nebude Miroslav Brož dalším členem milionového projektu Tipsport Gamechanger. Místa se totiž postupně plní, ale zároveň se spekuluje o tom, že přijde velká ztráta v podobě Patrika Kincla, který se už prý rozhodl, jakým směrem se vydá. Co na možnou účast v pyramidě říká sám Miroslav Brož?

Jiří Procházka reaguje na válku Teixeira vs Hill a posílá novému šampionovi jasný vzkaz

„Spousta lidí se mě ptá, jestli půjdu do Gamechangeru. Já to musím říct úplně narovinu. Já jsem přestoupil do organizace, ze které jsem v minulosti odešel, takže začínám úplně od nuly. To, že mám skóre 14-3-1 je hezké. To, že jsem nějaký 30. v Evropě je také hezké. V OKTAGONu však začínám od nuly. Já nemám vůbec právo si říkat, jestli chci tohle a nebo tamto. Gamechanger mě ani nenapadl. Já se hlavně vracím s tím, že chci dělat dobré a tvrdé zápasy pro lidi. Samozřejmě budou dva tábory, kdy mě jedni budou kritizovat a druzí vítat. Podepsal jsem smlouvu, odmítl jsem KSW i RFA a jsem v OKTAGONu, kde to chci dokončit,“ vysvětlil Miroslav Brož pro MMA Shorties, že ho v souvislosti s návratem do OKTAGONu ani nenapadlo, že by se mohl dostat do Tipsport Gamechangeru a že na tom rozhodně nebude nijak trvat, protože si dobře uvědomuje, v jaké je aktuálně pozici.
  

„Vůbec jsme se o tom nebavili. Já jsem defakto úplně novej, nemůžu si říkat o Gamechanger. Chci, aby lidé pochopili, že jdu dělat jednu věc – budu se snažit předvádět masakr bitky. Nejdu si pro žádné tituly, ale jsem nohama pevně na zemi a důležité pro mě je bavit lidi. Přijdu a porvu se s každým. Veltr je navíc ohromně nabitej a za sebe bych si třeba dokázal představit zápas s Christianem Eckerlinem, Robem Pukačem nebo odvetu s Christianem Jungwirthem. Jdu předvádět tvrdé bitvy, kde samozřejmě v téhle kvalitě můžu kdykoliv padnout, a nebo vyhrát, jako právě s Jungwirthem, kde to bylo hodně těsné. Šlo o to, co jsme předvedli. Vím, jaká je na špičce kvalita a já se tam musím postupně probojovat. Odešel jsem, teď jsem se zase vrátil a musím držet hubu, makat a vyhrávat. Pak se uvidí,“ potvrdil Inkvizitor i pro Sport.cz.

Během ledna by prý mělo být o složení pyramidy jasno, tak uvidíme, jakých jmen se ještě dočkáme. Tím posledním byl například Radovan Úškrt.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *