Inkvizitor Brož reaguje na infarktový souboj s Kolumbijcem

Miroslav Brož RFA
 

Druhou akci organizace RFA bohužel poznamenaly změny na poslední chvílí. Původně měl být součástí karty duel Horváth vs Brož, ale první jmenovaný byl nucený odstoupit, takže se pro Inkvizitora našla náhrada v podobě Kolumbijce Otalory. Ten do duelu nastupoval s tím, že měl na kontě 5 proher v řadě a na krku 40 let. Všeobecně se tedy očekával jasný průběh, ale realita pak byla diametrálně odlišná. Otalora totiž dokázal Brože hned několikrát doslova posadit na zadek, z čehož však ukončení nevytěžil. Brož, který se na konci prvního kola mylně radoval z vítězství, totiž průběh ve druhém kole otočil a nakonec si došel pro důležitou TKO výhru, kterou navázal na remízu z posledního KSW duelu.
Milan Ďatelinka reaguje na překvapivou RFA prohru

“Moje taktika? My si vždy s trenéry říkáme, že taktika bude taková a taková, ale pak dostanu první úder a všechno je jinak. To jste asi viděli… Já chci udělat co nejlepší zápas. Radši budu sedět dvakrát na prdeli a udělám nejlepší zápas večera, než abych se tam tahal, jako jsem se tahal dřív. Já jsem spokojený.

Otalora? Až vám zase někdo bude říkat o těch kurzech, co jsem viděl, to je prostě k smíchu. Někdo, kdo v té kleci nikdy nestál, nemůže říct, že je to dávačka nebo cokoliv podobného. Se na to podívejte, na Brazilce byl kurz 6, ale to jsou kluci, o kterých nikdo nic neví. Ti frajeři jsou výborní. Otalora to má 17-9. Měl to 17-5, čekal dítě, tak prohrál 3 zápasy. 17-9 je velice dobré skore. Kdybych poslouchal trenéra Luboše Šudu, který říkal přiskočit, levá, pravá a pryč, tak mě netrefí. Já jsem však rváč. Přiskočil jsem, zůstal jsem tam, sežral jsem si, dal jsem, sežral jsem, dal jsem. Taktiku jsem dodržel tak napůl,” reagoval Miroslav Brož na po-turnajové tiskové konferenci.
 

Na konci prvního kola, kdy Brož získal dominantní pozici, došlo ke zvláštní situaci. Rozhodčí totiž mezi borce vstoupil, protože byl konec kola, ale Brož měl za to, že byl zápas ukončen, takže už se na kleci radoval, aby se záhy dozvěděl, že ho čeká další kolo, “Nejvíc jsem byl překvapený na konci první kola, kdy jsem se radoval, ale poslali mě zpátky. To nikomu nepřeju zažít, když si myslíte, že už je konec a oni vás pošlou zpátky. To jsem si říkal, co budu dělat. Vzal jsem to však ze stejného soudku a šli jsme se rvát. Když jsem se po tom knockdownu zvedl, tak jsem viděl v jeho očích, že se to lámalo. Takové moje zápasy jsou.”

Brož se během večera dočkal výzvy od mladíka Fajka, kterou však po svém souboji odmítl s tím, že aktuálně má před sebou plány v podobě jiných 3 souboj, takže Fajk si na případný duel bude muset ještě nějakou dobu počkat. Brožovi se totiž nabízí například Wittner, který si rovněž připsal vítězství.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *