Co hledáte?

UFC 263 Adesanya vs Vettori: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 263 Adesanya vs Vettori: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Glendale v Arizoně. Turnaji vévodí hned dvě titulové bitvy a návrat Nata Diaze. Celý turnaj UFC 263 můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Leo Brichta promluvil o možném zahraničním angažmá

Eryk Anders vs Darren Stewart – Vítěz Anders 1,7

Jejich první vzájemný zápas skončil jako No Contest, když Anders zasáhl Stewarta na zemi kolenem. V prvním duelu jsme mohli vidět, že začátek zápasu patřil Stewartovi, který ale po dvou minutách začal odcházet. Oba zápasníci jsou vynikající postojáří. Stewart umí skvěle pracovat v klinčích u pletiva, kde často využívá lokty. Anders je zase lepší v prostoru oktagonu, kde svoje kombinace vetšinou zakončuje kopem. Pokud se zápas přenese na zem, tak bude mít lehce navrch americký zápasník, který má dobré BJJ i wrestling, ale v zápasech se spoléhá pouze na svůj postoj, a to ho dost možná několikrát stálo vítězství.

Věřím, že se v tomto duelu prosadí zkušenosti Eryka Anderse, který už se v UFC potkal s kde kým. Asi jeho největším highlightem kariéry je soccer kick, kterým ukončil Tima Williemse. Předvedl také vyrovnané výkony s Lyotem Machidou nebo Thiagem Santosem. V tomto duelu sázím na jeho zkušenosti, všestrannost a věřím že dotáhne zápas do vítězného konce. Snad si dá pozor na nelegální úder. Navíc hraje také o novou smlouvu…

Israel Adesanya vs Marvin Vettori – Adesanya zvítězí na body 2,30

Dlouho jsem u tohoto zápasu přemýšlel, jestli skutečně Marvin Vettori může ohrozit šampiona Adesanyu. Nakonec jsem dospěl k názoru, že zatím nikoliv. Adesanya není tak “lehká” překážka jako Kevin Holland a můžeme říct, že nikdo nedisponuje takovým pohybem, jaký má právě Israel Adesanya, což může být klíčové. Navíc určitě bude očekávat, že Vettori bude chtít v zápase hlavně wrestlit, což je asi jediná zbraň, která by mu mohla fungovat.

Adesanya ale celkem dobře bránil takedowny i Janu Blachowiczovi, takže to Vettori i zde bude mít velmi těžké. Očekávám, že si Israel bude klasicky soupeře na distanc a hlavně ho bude okopávat, aby zpomalil jeho pohyb. Tímto stylem si dojde pro vítězství na body. 


Leon Edwards vs Nate Diaz – Podrobná analýza

Radim

Tipsport, UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *