Co hledáte?

Na tiskové konferenci k UFC 263 to dost vřelo

Na tiskové konferenci k UFC 263 to dost vřelo

V souvislosti s blížícím se turnajem UFC 263 včera proběhla tisková konference, na které se objevily všechny hlavní hvězdy, tedy Adesanya, Vettori, Figueiredo, Moreno, Edwards a Diaz. U titulových bitev se jedná o odvety, takže to mezi oběma páry dost vřelo. Tiskovou konferenci si vak hodně ukradl pro sebe i Nate Diaz, který tradičně řekl jen pár slov, ale během konference si stihl i “nenápadně” zahulit, což samozřejmě publikum náležitě ocenilo. Součástí konference byly i staredowny, na kterých to hlavně u dvojice Figueiredo a Moreno dost vřelo.

Obr Martin Buday vrací úder Vémolovi

“Whittaker říkal, že bude připravený v září, ale já chtěl zápasit už v červnu, takže si Vettori sice odvetu nezaslouží, ale dostane jí. Moc jsem se na ten zápas netěšil, ale když jsem viděl, jak Usman všechny umlčel tím, že vypnul Masvidala, tak bych rád zažil něco podobného,” nechal se slyšet Israel Adesanya. První souboj s Vettorim Israel sice vyhrál, ale jeden rozhodčí viděl vyhrát Vettoriho, na což Ital často upozorňuje. Tentokrát tak prý šampion plánuje soupeře ukončit, aby už nebyly žádné otazníky. Adesanya rovněž upozorňoval na to, že má sice Vettori na svém kontě několik výher v řadě, ale že se v podstatě počítá jen ta s Hermanssonem, protože ty další nebyly s TOP soupeři. Během staredownu pak Adesanya Italovi krknul do obličeje.

Hodně podobně mluvil i šampion muší váhy Figueiredo, který slibuje, že tentokrát Morena tvrdě ukončí. Vždy usměvavý Mexičan však má údajně stejný plán, takže s velkou pravděpodobností budeme znovu sledovat skvělou válku, kterou nabídl už první zápas, který nakonec skončil jako remíza. Na staredownu pak chtěl asi šampion dát na jeho svou dominanci, takže do vyzyvatele trochu strčil.

Nejklidnější tak byl staredown mezi Edwardsem a Diazem, kteří se na turnaji UFC 263 utkají ve speciálním pěti-kolovém zápase. Oba navíc slibují ukončení, takže se rovněž máme hodně na co těšit.

UFC turnaje je možné sledovat na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *