Co hledáte?

Leo Brichta promluvil o možném zahraničním angažmá

Leo Brichta promluvil o možném zahraničním angažmá

Poté, co v září 2019 prohrál s Ronaldem Paradeiserem, nasbíral Leo Brichta 4 výhry v řadě. Všechny navíc dokázal získat před limitem a hned 3 v prvním kole, takže se o něm pomalu začíná mluvit jako o možném dalším vyzyvateli v rámci lehké váhy, které od začátku roku vládne slovenský veterán Ivan Buchinger. Titulová šance asi ještě nepřijde hned v dalším zápase, ale v případě páté výhry v řadě už by mohla být na pořadu dne. Leo Brichta navíc v rozhovoru pro The Mag prozradil, že by ho lákalo i zahraniční angažmá, které už se v minulosti řešilo, ale kvůli zdravotním problémům bohužel nedopadlo.

Jiří Procházka nabídl krátký názor na Rakice

“Aktuálně mě asi nejvíce láká nabídka z RCC. To mě láká. Není to nějak extra populární, ale myslím si, že ta úroveň je tam stejně velká. Všude jsou nějací dobří bojovníci. Zápasil tam David Kozma i Viktor Pešta s bratrem Fedora Emelianenka. Není to tak velká organizace, ale jsou tam kvalitní zápasníci, převážně Rusové. To jsou prostě zvířata. Měl jsem už pozvánku. Měl jsem zápasit v únoru, ale měl jsem problémy s ledvinami a játry, jak jsem dvakrát hodně shazoval. Já jsem nemohl ani pořádně spát na zádech, jak mě bolely ledviny, takže jsme to museli zrušit. Co mi říkal trenér, tak je tam pozvánka pořád aktuální, takže dobré,” prozradil Leo Brichta.

Leo se fanouškům naposledy představil na začátku května, kdy na turnaji OKTAGON 23 hned v prvním kole via TKO porazil zaskakujícího Medvedovskyho. Talentovaný borec v rozhovoru rovněž prozradil, že aktuálně žádný zápas naplánovaný nemá, ale že se o dalším souboji samozřejmě jedná. Stále je tedy šance, že Lea uvidíme na turnaji OKTAGON 26 na Štvanici, kde už v minulosti zápasil, a nebo na nějakém dalším turnaji, kterých organizace plánuje hned několik.

Kromě zápasení se v hodně uvolněném rozhovoru mluvilo i o jídle, autech, TikToku, Vémolovi, dopingu a dalších tématech, takže určitě doporučujeme zhlédnout.

Zdroj: YouTube The Mag

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *